Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Interaktywna bajka dla całej rodziny (91590)

30 kwietnia @ 17:00

60PLN

W tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

Interaktywna bajka dla całej rodziny (91590)

Interaktywna bajka dla całej rodziny "Mój słodki smok"

Spektakl oferuje naszym Małym i Dużym Widzom zanurzenie się w świecie starej dobrej bajki z księżniczką, królem i wesołym smokiem. Ta historia opowiada o tym, jak mała księżniczka ze swoim wielkim przyjacielem smokiem ratuje bajkową krainę przed podstępnym Kimś, który niszczy krainę cegiełka po cegiełce. Odkryj bajkowy świat przygód z zespołem bajkowych bohaterów. Podaruj swoim dzieciom niezapomnianą podróż, w której możliwe są wszelkie cuda – niesamowite przemiany, zagadki i tajemnica magicznej krainy! Historia księżniczki i jej przyjaciela smoka zanurzy cię w czarującej bajkowej atmosferze i zapewni odrobinę magii!

Spektakl interaktywny, gdzie dzieci:
– Tańczą razem z bohaterami;
– Poznają gigantycznego przyjaznego smoka;
– Pomagają smokowi uwolnić jego dzieci;
– Dzielą się słodyczami ze sobą;
– Pomagają w budowie żabiej chaty;
– Grają gigantycznymi kulami.

Takie przygody będą interesujące, zarówno dla najmłodszych widzów, jak i ich rodziców! W spektaklu będzie wesoła muzyka, numery taneczne i maksymalna interaktywność z całą widownią. Jaskrawe kostiumy zachwycą dzieci, a oszałamiająca sceneria i efekty specjalne nie pozostaną obojętne nawet dla dorosłych.

Program przeznaczony jest dla dzieci od 3 roku życia.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Spektakl oferuje naszym Małym i Dużym Widzom zanurzenie się w świecie starej dobrej bajki z księżniczką, królem i wesołym smokiem. Ta historia opowiada o tym, jak mała księżniczka ze swoim wielkim przyjacielem smokiem ratuje bajkową krainę przed podstępnym Kimś, który niszczy krainę cegiełka po cegiełce. Odkryj bajkowy świat przygód z zespołem bajkowych bohaterów. Podaruj swoim dzieciom niezapomnianą podróż, w której możliwe są wszelkie cuda – niesamowite przemiany, zagadki i tajemnica magicznej krainy! Historia księżniczki i jej przyjaciela smoka zanurzy cię w czarującej bajkowej atmosferze i zapewni odrobinę magii! W spektaklu będzie wesoła muzyka i numery taneczne. Jaskrawe kostiumy zachwycą dzieci, a oszałamiająca sceneria i efekty specjalne nie pozostaną obojętne nawet dla dorosłych. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miasto: Poznań
Miejsce: Teatr Muzyczny w Poznaniu
ul. Niezłomnych 1e 61-894
Data: 2023-04-30 17:00:00

Podziel się:

Szczegóły

Data:
30 kwietnia
Godzina:
17:00
Koszt:
60PLN
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/91590/Pozna%C5%84/M%C3%B3j+s%C5%82odki+smok/?utm_source=pp&utm_medium=424

Miejsce wydarzenia

Teatr Muzyczny w Poznaniu / Poznań / KB
ul. Niezłomnych 1e
Poznań,Wielkopolskie61-894Poland
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia