Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Festiwal Bezsenność: Michał Pepol (475494)

27 maja @ 20:00

30.00PLN

W tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

Festiwal Bezsenność: Michał Pepol (475494)

Nieoczywiste wykonania utworów Krzysztofa Pendereckiego, Radiohead, Kory Jackowskiej czy Henryka Wieniawskiego czekają na uczestników Festiwalu Bezsenność (22-27.05.) w Poznaniu. Festiwal to 5-dniowa podróż przez autorskie interpretacje dobrze znanych utworów muzyki klasycznej i popularnej w pięknej Sali Białej Bazaru Poznańskiego.

„Kora nieskończoność” to solowy debiut fonograficzny Michała Pepola, wiolonczelisty i kompozytora. Płytę skomponował w latach 2019-2020, korzystając z prywatnych, nieznanych światu, nigdy niewydanych materiałów fonograficznych Kory Jackowskiej, które otrzymał od Kamila Sipowicza. Intrygujący, ale jednocześnie wymagający proces odzyskiwania nagrań z odnalezionych 24-śladowych taśm studyjnych, które często były ledwie czytelne, wymagał niesamowitego pokładu energii. Płytę tworzą aranżacje i remiksy istniejących utworów, ale przede wszystkim zupełnie nowe utwory, łączące w sobie pop, rock, muzykę klasyczną, osobliwe słuchowisko i awangardową alternatywę.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

Bilety można kupić tutaj.

Miasto: Poznań
Miejsce: Bazar Poznański
Paderewskiego 7 61-770
Data: 2023-05-27 20:00:00

Podziel się:

Miejsce wydarzenia

Bazar Poznański / Poznań /B24
Paderewskiego 7
Poznań,Wielkopolska61-770Poland
+ Google Map