Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Fakty o tatusiach // akcja twórcza // 24. Biennale Sztuki dla Dziecka (480768)

4 czerwca @ 11:00

17.00PLN

W tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

Fakty o tatusiach // akcja twórcza // 24. Biennale Sztuki dla Dziecka (480768)

24. Biennale Sztuki dla Dziecka PRZYSZŁOŚĆ

wiek: od 3 do 6 lat
czas trwania: 90 minut 

Czym właściwie tatusiowie zajmują się całymi dniami? Dlaczego mają w pracy zdjęcia dzieci, a w domu nie mają zdjęć kolegów z pracy? Czy wszyscy są do siebie podobni? I jak w ogóle opisać tatusia – kim on właściwie jest?

Fakty o tatusiach to zabawne, terenowe badania nad tatusiami przeprowadzone przez kilkuletnią „badaczkę”, ekspertkę od tatusiów – córkę, która spędza z tatusiem dzień i przygląda mu się uważnie. To książka napisana z perspektywy dziecka, które obserwuje tatusia podczas codziennych czynności i ma na jego temat własne, często nieoczywiste przemyślenia! Dzięki temu obserwujemy pełną ciepła i humoru relację rodzinną, niewymuszoną i bardzo przy tym naturalną – tatusiowie się starają najlepiej jak potrafią, ale tak jak każdemu i każdej z nas nie zawsze wszystko wychodzi idealnie.

To pierwsza wspólna książka skandynawskiego duetu: autora – Oskara Koona i ilustratorki – Jenny Lucander przetłumaczona na język polski przez Annę Marię Czernow.
Familijne akcje twórcze wokół książki Fakty o tatusiach pozwolą przyjrzeć się relacjom rodzinnym z perspektywy dziecka. Książka stanie się pretekstem do zabaw literacko-plastycznych. Twórczynie zadbają, by proponowane działania zbliżyły dzieci i (nie tylko) tatusiów.

Twórcy i twórczynie:
Koncepcja i prowadzenie: Dom Bajek, Wydawnictwo Frajda

WAŻNE!

BILET powinna mieć każda osoba niezależnie od wieku (dziecko, rodzic, opiekun, opiekunka).

Wydarzenie odbędzie się w Scenie Wspólnej.

Szanowne Widzki, Szanowni Widzowie!
Informujemy, że osoby spóźnione nie będą wpuszczane na wydarzenie, a także nie otrzymają zwrotu pieniędzy za niewykorzystane bilety. Bardzo prosimy o punktualność.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

Bilety można kupić tutaj.

Miasto: Poznań
Miejsce: Scena Wspólna
Brandstaettera 1/wejście od ul. Za Cytadelą 61-659
Data: 2023-06-04 11:00:00

Podziel się:

Miejsce wydarzenia

Scena Wspólna / Poznań /B24
Brandstaettera 1/wejście od ul. Za Cytadelą
Poznań,Wielkopolska61-659Poland
+ Google Map