Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

ADAM BOMB x False Experience x June66 | LOVE IT LOUD NIGHTS (99093)

18 czerwca @ 20:00

30PLN

W tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

ADAM BOMB x False Experience x June66 | LOVE IT LOUD NIGHTS (99093)

LOVE IT LOUD NIGHTS! Przed Państwem…

ADAM BOMB
Pod koniec lat 80 cały świat oszalał na punkcie kolesi grających Rock’n Roll, tapirowanych włosów i używek zalewających ulice Hollywood. Wszystko zmieniło się na początku lat 90, kiedy większość odeszła od rockowego stylu życia na skutek zmiany trendów. Adam Bomb niedoszły gitarzysta KISS, współlokator Izzyego Stradlina z G’nR i przyjaciel legend sceny rockowej pozostał wierny idei Sex, Drugs & Rocknroll. Zapraszamy was wszystkich na niezwykły wieczór pełen ognia wzmacniaczy lampowych i gitarowych riffów. Tego dnia nikt nie zazna ciszy i wrócimy do czasów, kiedy żyło się z dnia na dzień. My jesteśmy a wy dołączycie?

FALSE EXPERIENCE
Rock’n Roll Outlaw z Poznania. Skład totalnych popaprańców, opierających swoją muzykę na przełomie lat 80 i 90. W 2020 wydali pierwsze EP "Black Heart". Nawiązuja bezpośrednio do zespołów pokroju Skid Row, Alice in Chains, czy Mötley Crüe. Obecnie pracują nad pełnoprawnym debiutem. Na scenie to maszyna wracającą do brudnych sal lat 90. To odklejone towarzystwo pozwoli wam na wszystko róbcie co chcecie.

JUNE66
Zespół stworzony w 2021 roku, który ma jeden cel w głowie – pokazać swoją definicję prawdziwego, dzikiego rock n rolla. Od początków istnienia kapeli chodzi nam przede wszystkim o dobrą zabawę, dlatego nasze kawałki są pełne pozytywnej, endorficznej energii. Nasza muzyka opiera się o mocne hair metalowe brzmienie rodem z Sunset Strip z lat 80 gdzie weekend trwał 7 dni w tygodniu. Jednak inspirując się nie zapominamy o tym, że chcemy pokazać nasze prawdziwe ja i udowodnić, że Rock N Roll ain’t dead.

BILETY:
Przedsprzedaż: 30 PLN
W dniu koncertu: 40 PLN

Partnerami medialnymi imprezy są:
Radio Afera Poznań
Audycja 3Winyle
Metal Music Attack
Tvvardovvian Barn ov Hell
Adi Bookings

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

ADAM BOMB – pod koniec lat 80 cały świat oszalał na punkcie kolesi grających Rock’n Roll, tapirowanych włosów i używek zalewających ulice Hollywood. Wszystko zmieniło się na początku lat 90, kiedy większość odeszła od rockowego stylu życia na skutek zmiany trendów. Adam Bomb niedoszły gitarzysta KISS, współlokator Izzyego Stradlina z G’nR i przyjaciel legend sceny rockowej pozostał wierny idei Sex, Drugs & Rocknroll. FALSE EXPERIENCE – rock’n Roll Outlaw z Poznania. Skład totalnych popaprańców, opierających swoją muzykę na przełomie lat 80 i 90. W 2020 wydali pierwsze EP „Black Heart”. Nawiązuja bezpośrednio do zespołów pokroju Skid Row, Alice in Chains, czy Mötley Crüe. Obecnie pracują nad pełnoprawnym debiutem. JUNE66 – zespół stworzony w 2021 roku, który ma jeden cel w głowie – pokazać swoją definicję prawdziwego, dzikiego rock n rolla. Od początków istnienia kapeli chodzi nam przede wszystkim o dobrą zabawę, dlatego nasze kawałki są pełne pozytywnej, endorficznej energii. Nasza muzyka opiera się o mocne hair metalowe brzmienie rodem z Sunset Strip z lat 80 gdzie weekend trwał 7 dni w tygodniu. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miasto: Poznań
Miejsce: Dragon Social Club
Zamkowa 3 61-768
Data: 2023-06-18 20:00:00

Podziel się:

Szczegóły

Data:
18 czerwca
Godzina:
20:00
Koszt:
30PLN
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/99093/Pozna%C5%84/Love+it+loud+nights%21/?utm_source=pp&utm_medium=424

Miejsce wydarzenia

Dragon Social Club / Poznań / KB
Zamkowa 3
Poznań,Wielkopolskie61-768Poland
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia