niedziela, 25 lutego, 2024

W tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

Data wydarzenia:
2024-01-24 19:00:00

Stand-up Złotów / Koleżeński Stand-up: Zalewski, Ponttefski, Walos (112705)

"Mamy proszę państwa zwycięstwo, (…) coś fantastycznego, niesamowite emocje." – B. Czyżewski

W dziejach każdego zespołu są momenty chwały przetykane ciągnącymi się pasmami demobilizującego marazmu. Tak się składa że najgorętszy skład roku 2022 i 2023* obraca kartę po raz kolejny, gładząc niesnaski wewnętrzne, lejąc oliwę na wzburzone fale społeczne i sklejając japska słabym graczom. Koleżeńska Trasa powraca, jeszcze mniej rozbuchana, jeszcze słabiej wierząca w siebie, jeszcze bardziej zawstydzona własnym jestestwem. Zmuszeni przez okrutny managment panowie Ponttefski, Zalewski & Walos zaprezentują swoje nowe ruchy i ubranka, a wszystko to w Twoim mieście, koło Twojego domu! Koleżeńska Trasa to oczywiście:

Cezary PONTTEFSKI – aka "Sporty Funfel", spotkacie go najczęściej w otoczeniu sprzętu sportowego. Niestety zazwyczaj są to bejsbole, kije do krykieta i inne narzędzia do zadawania bólu bo pod jego sympatycznym eksteriorem skrywa się prawdziwy bad boy z problemami. I nie daj się zwieść pozostałym, to on jest tym niegrzecznym!

Bartosz ZALEWSKI – aka "McHairDo", ten modniś jest na bieżąco ze wszystkimi trendami, z domu nie wychodzi bez eleganckiej kurtki czy płaszcza. Ponieważ skrywa pod nim siekierę, gdyż elegancki ubiór ma odwrócić uwagę od faktu że jest bad boyem z problemami. Tak kochani, to on i tylko on jest tym niegrzecznym!

Bartek WALOS – aka "Bi-Dżej Dandys". Łamacz kodów Da Vinci i haker kobiecych serc, ale nigdy cheater. Jednym zwinnym ruchem myszki skasuje ci komputer i zgra śmieszny filmik na dyskietkę. Szajbus i omnibus. Koneser vintage nośników – od książek z muzyką po filmy z książkami, im dłużej dojrzewane w blokowych piwnicach, tym głośniej mlaska podczas ich chrupania.  Uczeń szóstkowy z powołania, ale dwójkowy z zachowania, ten niegrzeczny, to właśnie on!

Po występie przewidziana możliwość zakupu plakatów i klawych gadżetów.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Wspólna trasa trzech panów których nie łączy prawie nic poza kolorem skóry, genderem, drogą zawodową, potencjałem kulturowym, orientacją seksualną, szczoteczką a nade wszystkim wzajemnym zamiłowaniem. Doprawdy, nowy standard na polskiej scenie. ZNIŻKI DLA KOMBATANTÓW”. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miasto: Złotów
Miejsce: Złotowski Dom Kultury
aleja Piasta 26 77-400
Data: 2024-01-24 19:00:00

Data wydarzenia:
2024-01-24 19:00:00
Miejsce wydarzenia:
Złotowski Dom Kultury
Adres:
aleja Piasta 26
77-400
Złotów
Bilety od
70
PLN