piątek, 1 marca, 2024

W tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

Data wydarzenia:
2024-02-17 10:00:00

Pierwszy krok aby zostać DJ

Celem kursu jest teoretyczne oraz praktyczne wprowadzenie w tajniki związane z pracą Dj-a. Jest to krok naprzód w ogromny muzyczny świat będący dla wielu z was szansą na wyjątkową przygodę oraz z upływem czasu pracę zawodową. Kurs będzie się składał z czterech 2-godzinnych etapów w trakcie których nasi wykładowcy będą wprowadzali adeptów w poszczególne tajniki sztuki dj-skiej.

Do dyspozycji kursantów będą najnowsze zestawy firmy Pioneer:
Odtwarzacze Pioneer DJM 3000
Miksery DJM A9 oraz DJM 900 NXS 2 oraz kontrolery.

Największym atutem jest oczywiście wiedza i ogromne doświadczenie naszych wykładowców. Oprócz aspektów związanych bezpośrednio z obsługą sprzętu, doborem muzyki, wizerunkiem artystycznym oraz kreatywnością nasi wykładowcy postarają się także omówić kwestie związane z promocją i budowaniem własnego wizerunku w Social Mediach.

W trakcie naszego kursu poruszymy takie aspekty jak:
– podstawowa wiedza o sprzęcie dla Dj-ów, czym się charakteryzują poszczególne modele sprzętu jaki będzie do dyspozycji w trakcie kursu,
– przygotowanie sprzętu do występu,
– podstawowe informacje o oprogramowaniu dla dj-ów,
– omówienie zagadnień bit, fraza oraz pozostałych elementów utworu,
– praktyczne miksowanie utworów,
– tworzenie playlist
– podłączenie i obsługa sprzętu oraz nagłośnienia,
– DJ kontra social media, budowanie wizerunku i własnej marki w internecie,
– obsługa gramofonu oraz podstawowe elementy gry z płyt vinylowych,
Zapraszamy do udziału.

Nasi DJ:

Diabllo
to jeden z czołowych polskich dj-ów, który dzięki swojej pasji i miłości do muzyki od ponad 30lat kontynuuje swoją przygodę za konsoletą zamieniając ją w pasmo niekończących się sukcesów. Konsekwentny w swoich muzycznych poszukiwaniach powoduje, że w jego setach można usłyszeć najlepsze brzmienia z takich gatunków jak trance, tech trance ale również progressive house, techhouse oraz bass house. Jeden z niewielu polskich dj-ówkultywujących do dziś dnia granie z czarnych płyt co niejednokrotnie udowadnia w swoich autorskich podcastach "Top Selection".Oprócz wyjątkowej kolekcji vinyli jego ogromny dorobek to między innymi rezydentura w prestiżowych polskich klubach, m. in. ArenaClub Izbica Kujawska oraz wielokrotnie gościnne występy w Polsce, Ukrainie, Niemczech, Holandii, Anglii, Włoszech, Irlandii, USA oraz na Ibizie. Dj i producent, wydający pod aliasem Coorby orazdo 2018 rokuw duecie Emdi & Coorby czego efektem jest wydany w Armadzie "Be Alone". Ponadto współtwórca remixów "I Got You" Bebe Rexha,"Don’t You Worry Child"SHMoraz wydanego z wielkim powodzeniem w 2018 w NCS wspólnie z Emdim oraz Kristi-Leah singla"Lonewolf".Pomysłodawca i założyciel agencji bookingowej Clubsound Managementoraz studia Clubsound TV.Od 2011 roku wskładzie prestiżowej agencji "MDT Production".

DJ BREJO
Rezydent klubu Pacha Poznań i #HASHTAG Poznań, autor cyklu Clubbing In The City. Na scenie czuje się jak ryba w wodzie. Zwolennik delikatnych brzmień jak i tych mocniejszych. Producent muzyczny i eventowy. Ukończył Realizacje Dźwięku.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Celem kursu jest teoretyczne oraz praktyczne wprowadzenie w tajniki związane z pracą Dj-a. Jest to krok naprzód w ogromny muzyczny świat będący dla wielu z was szansą na wyjątkową przygodę oraz z upływem czasu pracę zawodową. Kurs będzie się składał z czterech 2-godzinnych etapów w trakcie których nasi wykładowcy będą wprowadzali adeptów w poszczególne tajniki sztuki dj-skiej. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miasto: Poznań
Miejsce: Klub Hastag
ul. Wrocławska 7 60-101
Data: 2024-02-17 10:00:00

Data wydarzenia:
2024-02-17 10:00:00
Miejsce wydarzenia:
Klub Hastag
Adres:
ul. Wrocławska 7
60-101
Poznań
Bilety od
399
PLN