niedziela, 25 lutego, 2024

W tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

Data wydarzenia:
2023-12-14 19:30:00

Koncert grupy Shaley z gościnnym udziałem zespołu Spontaniczna Grupa Muzyczna (111608)

Nazywamy się Shaley. Jako muzycy nie jesteśmy debiutantami i zdobywaliśmy doświadczenie w różnych składach, tak w studio, jak i na żywo. Gramy rocka. Nie wiemy, jakiego dokładnie. Po prostu rocka. Najważniejsze w naszej muzyce są dla nas trzy elementy: solidna sekcja rytmiczna, melodia, energia i różnorodność naszych kawałków. No dobra, to cztery elementy. Nie twierdzimy, że nasza cechą jest konsekwencja… Gramy w klasycznym rockowym składzie, czyli dwie gitary, bas i bębny plus żywiołowa i zadziorna front- catwoman, która naszym zdaniem dodaje pazura wysiłkom werblisty i strunowców. Właśnie skończyliśmy prace nad płytą, zatytułowaną "Heavyweight", która ukaże się jeszcze w 2023 r. Jeśli macie ochotę na łyk Shaley’u, to zapraszamy do wspólnych koncertowych Shaleystw! 

Skład zespołu: 

Meha – śpiew;

Grzehoo – gitara;

Abes – gitara;

Acioo – gitara basowa;

Viking – perkusja;

Spontaniczna Grupa Muzyczna – grupa znajomych, która od paru ładnych lat stara się serwować ciekawy tekst w panierce około rockowej. W naszej muzyce pozwalamy sobie na wpływy zarówno hardego, jak i klasycznego rocka, bluesa, funku i elementów, które lubimy nazywać "nie wiem jak to nazwać".

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Nazywamy się Shaley. Jako muzycy nie jesteśmy debiutantami i zdobywaliśmy doświadczenie w różnych składach, tak w studio, jak i na żywo. Gramy rocka. Nie wiemy, jakiego dokładnie. Po prostu rocka. Najważniejsze w naszej muzyce są dla nas trzy elementy: solidna sekcja rytmiczna, melodia, energia i różnorodność naszych kawałków. No dobra, to cztery elementy. Nie twierdzimy, że nasza cechą jest konsekwencja… Gramy w klasycznym rockowym składzie, czyli dwie gitary, bas i bębny plus żywiołowa i zadziorna front-catwoman, która naszym zdaniem dodaje pazura wysiłkom werblisty i strunowców. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miasto: Poznań
Miejsce: BaRock Club
ul. Wielka 9 61-774
Data: 2023-12-14 19:30:00

Data wydarzenia:
2023-12-14 19:30:00
Miejsce wydarzenia:
BaRock Club
Adres:
ul. Wielka 9
61-774
Poznań
Bilety od
30