Zwłoki mężczyzny znalezione w rowie. Czy to zaginiony kostrzynianin?

fot. Depositphotos (zdjęcie ilustracyjne)

W przydrożnym rowie przy ulicy Sosnowej w Strzałkowie znaleziono zwłoki mężczyzny. Policja pracuje nad ustaleniem jego tożsamości. Wiele wskazuje na to, że to zaginiony 9 listopada mieszkaniec Kostrzyna.

Jak informuje portal „Twoja Slupca”, policja 12 listopada około godziny 17.00 otrzymała informację o znalezieniu zwłok w przydrożnym rowie przy ulicy Sosnowej w Strzałkowie. Policja zajmuje się sprawą pod nadzorem prokuratury, przede wszystkim stara się ustalić tożsamość mężczyzny.

Policja oficjalnie nie podała jeszcze, kim jest zmarły, jednak portal, powołując się na środowiska organizacji zajmujących się poszukiwaniem osób zaginionych, nieoficjalnie podaje, że mogą to być zwłoki 57-letniego mieszkańca Kostrzyna, który jest poszukiwany od 8 listopada.

Mężczyzna 8 listopada wracał pociągiem z Płocka do Kostrzyna. Miał przesiadkę w Kutnie. Jeszcze tego samego dnia o 16.30 powiedział córce przez telefon, że jest w Kutnie i jedzie dalej. gdy nie dotarł do domu, bliscy zaczęli się niepokoić ze względu na stan zdrowia mężczyzny: miał kłopoty z pamięcią i mógł potrzebować pomocy medycznej.

9 listopada 57-latek zadzwonił do córki jeszcze raz i poprosił, by po niego wyjść na pociąg, ale nie powiedział, kiedy i gdzie. Krewnym udało się do niego dodzwonić o 12.20, powiedział im wtedy, że jest już w domu – i przerwał rozmowę.

W domu go nie było, więc kontynuowano poszukiwania. Akcja koncentrowała się w okolicach Strzałkowa, bo to tam ostatni raz logował się jego telefon – i wiele wskazuje na to, że to właśnie jego ciało znaleziono.

Podziel się:

Ostatnio dodane: