„Poszukujemy zaginionej Mariyam Abdelmajid, lat 17, mieszkanki Kościana” – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Kościanie. 17-latka wyszła z domu i nie wróciła ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.
Jak ustalili policjanci, dziewczyna zniknęła 15 kwietnia około godziny 13.00. Nie powiedziała, dokąd się udaje, ale dotąd nie wróciła ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.
Rysopis: zaginiona ma 165 cm wzrostu, włosy długie koloru ciemnego, jest szczupłej budowy ciała i ma oczy koloru brązowego, ale nosi soczewki w kolorze zielonym. Dziewczyna słabo mówi po polsku, więc kontakt z nią może być utrudniony.
W chwili zaginięcia Mariyam Abdelmajid ubrana była w spodnie dresowe koloru szarego, bluzę sportową z kapturem koloru czarnego oraz mogła posiadać plecak koloru fioletowego.
Osoby posiadające informacje o zaginionej i o jej obecnym miejscu pobytu proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Kościanie tel. 47 77 26 211 lub z najbliższą jednostką policji.