Zaginął 53-latek z Wielkopolski. Czy ktoś go widział?

Jacek Antoni Sikorski fot. policja Koło

Kolska policja poszukuje zaginionego Jacka Antoniego Sikorskiego, 35-letniego mieszkańca miejscowości Przedecz w powiecie kolskim. Mężczyzna wyszedł z domu 17 maja i dotąd nie wrócił ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

53-latek ostatni raz widziany był 17 maja około godz. 9.00 – wtedy wyszedł z domu. Od tego czasu nikt go nie widział, a on sam nie nawiązał żadnego kontaktu z bliskimi. Mężczyzna nie ma przy sobie żadnych dokumentów ani telefonu komórkowego.

Rysopis zaginionego: wzrost około 185-190 cm, waga około 80 kg, szczupłej budowy ciała, włosy ciemne długie zaczesane na bok, twarz pociągła, nos duży prosty, proteza górnej szczęki, w dolnej szczęce jeden ząb. Ubrany był w spodnie jeansowe jasnobrązowe, buty sportowe koloru czarnego oraz ciemnoszary sweter zapinany pod szyję z dwoma jasnymi paskami przechodzącymi w poprzek na wysokości klatki piersiowej.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Kole pod nr tel. 47 774 42 00 lub z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju pod nr 112.

Podziel się:

Ostatnio dodane: