piątek, 1 grudnia, 2023
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

W kontakcie | Magia Muzyka Burleska (109866)

26 listopada / 18:00

79PLN

W tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

Teatralka Poznań MPK Poznań Roosevelta

Przygotuj się na fascynującą podróż w toń ludzkich emocji i odkrywania nieznanego. Wejdź do tajemniczego świata Adamiani, zagłębij się w zakamarki umysłu, odsłaniając najskrytsze tajemnice. Nie uwierzysz własnym oczom, jak będziemy rozplątywać więzy, które łączą nas wszystkich. Celebruj sztukę iluzji na światowym poziomie!

W kontakcie to nie tylko spektakl, to angażujące show, w którym będziesz aktywnym uczestnikiem. Staniesz się częścią zdumiewającej historii, którą opowiemy razem. Dołącz na scenie do czarującej hedone, mistrzyni uwodzenia, która zachwyci cię swoim hipnotyzującym występem burleski. Będzie ci mało…

Powietrze wypełni rytmika znakomitej muzyki, scena zamieni się w płótno, na którym emocje i pragnienia ożyją dzięki tańcu i magii na żywo. To będzie wieczór pełen zdumienia, śmiechu, i niezapomnianych chwil. Niezależnie od tego, czy przyjdziesz sam, czy z ukochanymi osobami – ten czas sprawi, że poczujesz się podekscytowany, połączony i żywy. Będziesz w kontakcie.

Nie przegap jedynej okazji w kościanie, aby być częścią tego wyjątkowego i wizualnie ujmującego doświadczenia. To spektakl jak żaden inny, i czeka właśnie na ciebie! W końcu kiedy ostatni raz widziałeś iluzjonistę na żywo?

Kub bilety i pozostańmy w kontakcie!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Przygotuj się na fascynującą podróż w toń ludzkich emocji i odkrywania nieznanego. Wejdź do tajemniczego świata Adamiani, zagłębij się w zakamarki umysłu, odsłaniając najskrytsze tajemnice. Nie uwierzysz własnym oczom, jak będziemy rozplątywać więzy, które łączą nas wszystkich. Celebruj sztukę iluzji na światowym poziomie! W kontakcie to nie tylko spektakl, to angażujące show, w którym będziesz aktywnym uczestnikiem. Staniesz się częścią zdumiewającej historii, którą opowiemy razem. Dołącz na scenie do czarującej hedone, mistrzyni uwodzenia, która zachwyci cię swoim hipnotyzującym występem burleski. Będzie ci mało… Powietrze wypełni rytmika znakomitej muzyki, scena zamieni się w płótno, na którym emocje i pragnienia ożyją dzięki tańcu i magii na żywo. To będzie wieczór pełen zdumienia, śmiechu, i niezapomnianych chwil. Niezależnie od tego, czy przyjdziesz sam, czy z ukochanymi osobami – ten czas sprawi, że poczujesz się podekscytowany, połączony i żywy. Będziesz w kontakcie. Nie przegap jedynej okazji w kościanie, aby być częścią tego wyjątkowego i wizualnie ujmującego doświadczenia. To spektakl jak żaden inny, i czeka właśnie na ciebie! W końcu kiedy ostatni raz widziałeś iluzjonistę na żywo? Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miasto: Kościan
Miejsce: Kościański Ośrodek Kultury
Adama Mickiewicza 11 64-000
Data: 2023-11-26 18:00:00

Szczegóły

Data:
26 listopada
Godzina:
18:00
Koszt:
79PLN
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/109866/Ko%C5%9Bcian/Iluzjonista+Adamiani/?utm_source=pp&utm_medium=424