Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

URSZULA „CUD NADZIEI” KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK (83418)

10 grudnia @ 18:00

100PLN

W tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

URSZULA "CUD NADZIEI" KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK (83418)

Urszula – jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych artystek na polskiej scenie muzycznej – w 2020 r. przygotowała wyjątkowo osobistą płytę pt. "Cud nadziei".

"Od dawna chciałam nagrać płytę z kolędami i pastorałkami, które co roku będzie można śpiewać razem z bliskimi przy świątecznym stole. Te, które znalazły się na płycie, są dla mnie wyjątkowo bliskie" – Urszula

Świąteczny album pełen autentyczności, pięknych pastorałek i klasycznych kolęd – to mieszanka folku i popu we współczesnym brzmieniu przenikającym się z polską tradycją. Muzyka, którą dzieli się z nami artystka, w nieoczywisty sposób łączy pokolenia i zachęca do rodzinnych spotkań. Ponadczasowy charakter albumu oddaje znakomita muzyka m.in. Seweryna Krajewskiego czy Ryszarda Kniaty.

Dziś artystka razem ze swoim zespołem zaprasza nas do wspólnego kolędowania! Koncert od pierwszych dźwięków zabierze słuchaczy w świąteczny świat wzruszającej bliskości bez granic. Wyjątkowa oprawa wizualna koncertu pozwoli nam choć na moment oderwać się od codziennych spraw i zatrzymać w codziennym biegu.

Czas trwania koncertu – 80 minut
Brak ograniczeń wiekowych
Bez przerw

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Urszula jest wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów. To z jej repertuaru pochodzą przeboje takie jak „Dmuchawce, latawce, wiatr”, „Na sen”, „Rysa na szkle”, „Malinowy król” czy „Konik na biegunach”. Na polskiej scenie muzycznej z powodzeniem funkcjonuje od ponad trzydziestu lat, a jej płyty niezmiennie pokrywają się złotem i platyną. „Biała Droga” ukazała się w 1996 roku i z pewnością jest jednym z najważniejszych albumów w dorobku Urszuli. Single „Na sen” i „Niebo dla Ciebie” dotarły do pierwszego miejsca Listy Przebojów radiowej Trójki. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miasto: Gostyń
Miejsce: Ośrodek Kultury Hutnik
ul. Hutnika 4 63-800
Data: 2023-12-10 18:00:00

Podziel się:

Szczegóły

Data:
10 grudnia
Godzina:
18:00
Koszt:
100PLN
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/83418/Gosty%C5%84/Urszula/?utm_source=pp&utm_medium=424

Miejsce wydarzenia

Ośrodek Kultury Hutnik / Gostyń / KB
ul. Hutnika 4
Gostyń,Wielkopolskie63-800Poland
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia