Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Szlagierowo i z Humorem (86239)

14 maja @ 17:00

80PLN

W tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

Szlagierowo i z Humorem (86239)

14.05.2023 – WYJĄTKOWY KONCERT Z OKAZJI DNIA MATKI – Szlagierowo i z Humorem w Nowym Tomyślu!!! Kto z nas nie kocha swojej Mamy bez względu na to ile mamy lat. Mama to jedna z najważniejszych osób w naszym życiu – ta która kocha najmocniej i zna nas najlepiej. Z ogromną przyjemnością Zapraszamy Państwa na Koncert – Dzień Matki – Szlagierowo i z Humorem, który odbędzie się 14.05.2023 o godz. 17:00 w Nowotomyskim Ośrodku Kultury.


O dobry humor i mnóstwo szlagierowej muzyki zadbają znani Wykonawcy z wielu Stacji Telewizyjnych, oraz rozgłośni Radiowych na Śląsku i nie tylko. Wystąpią: Kola i Jula, zespół Harmonic, zespół MarsaAlam, Metrum Reni & Marco, Piotr Jurkiewicz a całość w szlagierowym rytmie poprowadzi Andrzej Miś. Serdecznie Zapraszamy!!!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Koncert Śląskich Gwiazd Szlagierowo i z Humorem – to cykl koncertów z udziałem znanych z wielu stacji Telewizyjnych i rozgłośni Radiowych – Artystów Śląskiej Sceny Muzycznej. Ogromna dawka pozytywnej energii, wspaniała muzyka, regionalny humor – to bez wątpienia ogromny atut, który sprawia że każdy koncert staje się niepowtarzalnym wydarzeniem. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miasto: Nowy Tomyśl
Miejsce: Nowotomyski Ośrodek Kultury
ul. Tysiąclecia 3 64-300
Data: 2023-05-14 17:00:00

Podziel się:

Miejsce wydarzenia

Nowotomyski Ośrodek Kultury / Nowy Tomyśl / KB
ul. Tysiąclecia 3
Nowy Tomyśl,Wielkopolskie64-300Poland
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia