Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Stanisława Celińska z zespołem (89028)

14 kwietnia @ 19:00

100PLN

W tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

Stanisława Celińska z zespołem (89028)

Pełna ciepła, uroku osobistego i spokoju – taka jest Stanisława Celińska, która niezmiennie od lat zachwyca swoją obecnością na scenie, zarówno jako aktorka, jak i wokalistka. W maju 2020 roku wydała płytę zatytułowaną "Jesienna" – będącą zapisem miłości, tęsknoty, pragnień i historii, którymi dzielili się z nią słuchacze po koncertach.

"Jesienna to opowieść o tym, że "wrzesień też bywa słoneczny" – jak mówi sama artystka. To płyta o upływającym czasie i o tym, jak zatrzymywać chwile i zachowywać je w pamięci tak, by dalej dobrze i mądrze żyć. Stanisława Celińska opowiada na niej historie radosne i smutne, a poprzez piosenki przytula do serca swoich słuchaczy.

Wyjątkowymi tekstami Stanisławy Celińskiej zajął się współpracujący z nią od lat Maciej Muraszko i dodał do nich dźwięki skrzypiec, fletu, akordeonu czy mandoliny. Możemy być więc pewni, że koncerty Stanisławy Celińskiej z cyklu "Jesienna" dadzą nam ukojenie i pozwolą na chwilę zatrzymać się w świecie, który pędzi przed siebie, nie oglądając się na nic i na nikogo. Zapraszamy do wspólnego kołysania się. W maju 2022 ujrzała światło dzienne najnowsza płyta pt. "Przytul".

Podczas koncertu usłyszymy największe przeboje ze wszystkich krążków Stanisławy Celińskiej. Zapraszamy!


Bilety ulgowe przeznaczone są dla seniorów.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Stanisława Celińska jest znakomitą i wszechstronną aktorką uwielbianą przez publiczność. Ale jest również znaną i bardzo lubianą piosenkarką. Jej wspaniałe interpretacje, spotkania z widownią, jej empatia i charyzma przyciągają różne pokolenia. I nie bez powodu – na jej płytach i na koncertach każdy znajdzie coś dla siebie. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miasto: Jarocin
Miejsce: Jarociński Ośrodek Kultury
Plac Festiwalu Muzyki Rockowej 1 63-200
Data: 2023-04-14 19:00:00

Podziel się:

Szczegóły

Data:
14 kwietnia
Godzina:
19:00
Koszt:
100PLN
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/89028/Jarocin/Stanis%C5%82awa+Celi%C5%84ska/?utm_source=pp&utm_medium=424

Miejsce wydarzenia

Jarociński Ośrodek Kultury / Jarocin / KB
Plac Festiwalu Muzyki Rockowej 1
Jarocin,Wielkopolskie63-200Poland
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia