Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Stand-up Ferajna | Kalisz | Łobejko, Kozłowski, Pawluczuk (98594)

3 czerwca @ 20:30

35PLN

W tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

Stand-up Ferajna | Kalisz | Łobejko, Kozłowski, Pawluczuk (98594)

Stand-up Ferajna w Kaliszu! – zapraszamy, wystąpią:

Łukasz Kozłowski – "Komedia to tragedia, która przydarzyła się komuś innemu". Stand-up przydarzył się mi? Mnie? Dla mnie! – bo jestem z Białegostoku. Ciągle szukam puent do żartów. Szukam też pracy. Mogę zostać nawet prezydentem Polski, bo żadna praca nie hańbi.

Radek Pawluczuk – Nie ogarnia dlaczego znajomi uważają go za nieogarniętego. Jego występy spotykają się z sporym entuzjazmem widzów, raz nawet ludzie nie dość, że śmiali się na występie to nawet i długo po nim, chociaż to akurat było w zakładzie psychiatrycznym, więc może dlatego. Reprezentuje styl czysto one-linerowy czyli krótkich żartów z zaskakującym zakończeniem, które łączy tak by opisywać swoje życie i poglądy.

Michał Łobejko – Człowiek o wielkim dystansie do życia, o wielkiej pasji do komedii, i o wielkiej wadze. Naukowcy nadal są podzieleni w kwestii czy lepiej go objeść czy przeskoczyć. Gdyby został królem to zwrot "Wasza Wysokość"nie byłby wyolbrzymieniem – poza tym i tak się już bardziej nie da. Finalista przeglądu GAPA w kategorii stand-up. Uczestnik Polskiego Festiwalu Stand-upu. Uczestnik codziennej przerwy na obiad.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Stand-Up to znana na całym świecie forma rozrywki. W Polsce coraz bardziej popularna i rozpoznawalna. Zasada stand-upu jest prosta: brak tematów tabu. Można mówić o wszystkich, nie rzadko poruszając tematy ostre, czy ważne. W odróżnieniu od kabaretu w tej formie komicy bardziej stawiają na swoją charyzmę i kontakt z publicznością. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miasto: Kalisz
Miejsce: Kontrabas
pl. Bogusławskiego 1 62-800
Data: 2023-06-03 20:30:00

Podziel się:

Szczegóły

Data:
3 czerwca
Godzina:
20:30
Koszt:
35PLN
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/98594/Kalisz/Stand+Up+Ferajna/?utm_source=pp&utm_medium=424

Miejsce wydarzenia

Kontrabas / Kalisz / KB
pl. Bogusławskiego 1
Kalisz,Wielkopolskie62-800Poland
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia