Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

premierowa komedia Och Teatru w reżyserii Krystyny Jandy (107220)

5 lutego 2024 @ 17:00

70PLN

W tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

premierowa komedia Och Teatru w reżyserii Krystyny Jandy (107220)

Nowa, wyjątkowa farsa w reżyserii Krystyny Jandy to prawdziwa uczta teatralna, która bawi do łez! Produkcja Och-Teatru na podstawie wybitnego tekstu Raya Cooneya przeniesie Was w świat romansów, brawurowej akcji i wielkiej intrygi!
Prawicowy parlamentarzysta zaplątuje się w skomplikowany romans z sekretarką lewicy w czasie, gdy jego rząd boryka się z kryzysem. Sytuacji nie ułatwiają zazdrośni małżonkowie, zaaferowani pracownicy hotelu i przeciwnicy polityczni, którzy budują kolejne piętra piramidalnych zwrotów i niespodzianek! Przygotuj się na wieczór pełen rozrywki, w którym polityczne intrygi splotą się z miłosnymi perypetiami, a wszystko to zostanie okraszone mistrzowskim poczuciem humoru. "Okno na parlament" to komedia mistrza farsy Raya Cooneya, twórcy takich przebojów jak "Mayday", "Mayday 2" czy "Wszystko w rodzinie". Obsada tego spektaklu to prawdziwa gratka dla widzów – doświadczeni aktorzy wykreują postacie, które na pewno nie pozostawią nikogo obojętnym. Sprawdź repertuar i zarezerwuj bilety na spektakl "Okno na parlament".

Obsada:
Sandra Korzeniak
Lidia Sadowa
Aleksandra Szwed
Weronika Warchoł
Tomasz Drabek
Mirosław Kropielnicki
Sławomir Pacek
Krystian Pesta
Krzysztof Stelmaszyk
Grzegorz Warchoł

Reżyseria: Krystyna Janda
Tłumaczenie: Elżbieta Woźniak
Scenografia i kostiumy: Zuzanna Markiewicz
Reżyseria światła: Katarzyna Łuszczyk
Asystentka ds. scenografii i kostiumów: Małgorzata Domańska
Producent wykonawczy i asystent reżysera: Cezary Margiela

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Ray Cooney będąc aktorem, reżyserem i producentem szeregu spektakli napisał kilkanaście sztuk, wśród których znajduje się wiele prawdziwych hitów granych z powodzeniem w Londynie, Nowym Jorku i wielu miastach na całym niemal świecie. “Mayday”. Farsa rekordzistka grana była na West Endzie nieprzerwanie przez dziesięć lat. “Okno na parlament” oprócz entuzjastycznych reakcji widzów i sukcesu frekwencyjnego zostało nazwane “Rolls Roycem farsy” a także przyniosło Cooney’owi prestiżową nagrodę Oliviera dla najlepszej komedii 1991 roku. Jest to znakomicie opowiedziana farsa. Pokazuje perypetie ministra rządu Jej Królewskiej Mości, zaplątanego w miłosną przygodę z sekretarką przywódcy opozycyjnej partii. Czego tam nie ma!!! Ale nie zdradzając szczegółów zapewniamy, że wszystko powikłane jest tak niesłychanie i przeplecione tyloma nieprawdopodobnymi wydarzeniami, iż możemy Państwu zagwarantować dwie godziny wybornej zabawy i niepohamowanego śmiechu. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miasto: Poznań
Miejsce: Teatr Wielki
ul. Aleksandra Fredry 9 61-701
Data: 2024-02-05 17:00:00

Podziel się:

Szczegóły

Data:
5 lutego 2024
Godzina:
17:00
Koszt:
70PLN
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/107220/Pozna%C5%84/Okno+na+parlament/?utm_source=pp&utm_medium=424