Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Narnia Tour (87480)

14 kwietnia @ 19:00

139PLN

W tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

Narnia Tour (87480)

Agencja Make Music ma zaszczyt zaprosić na wyjątkową podróż po "Narni" wg Pawła Domagały! Wybierz się z nim w osobistą podróż będąca rodzajem pamiętnika.

"Narnia" jest czwartym albumem Pawła Domagały. Album poprzedziły dwa single: "Łe Łe" oraz "Dzieci u dziadków". Wcześniejsze płyty artysty: "Opowiem Ci o mnie" i "1984" pokryły się platyną, natomiast album pt. "Wracaj" pokrył się złotem.

Nowa płyta to bardzo osobista podróż będąca rodzajem pamiętnika. Artysta podkreśla, że album jest "o szukaniu w sobie takiego miejsca, które jest tylko nasze i do którego uciekamy, gdy jest nam źle". To opowieść pełna wiary w to, że każdy z nas ma w sobie tytułową "Narnię", w której może rządzić dobro.

Jesienią 2022 Paweł Domagała zaprasza nas na wyjątkowe koncerty na trasie "Narnia Tour". To wyjątkowa okazja, by usłyszeć Pawła Domagałę w nowym repertuarze i poczuć energię nowych piosenek na żywo.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Paweł Domagała to aktualnie jeden z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych aktorów młodego pokolenia. Na swoim koncie ma wiele ról teatralnych, serialowych i filmowych. W ostatnim czasie dał się również poznać jako muzyk. Jest to jego druga, obok aktorstwa, największa pasja. Od wielu lat pisze i wykonuje swoje własne utwory. W tekstach śpiewa o miłości, wierze, przebaczeniu oraz spokoju wewnętrznym. Efektem tej pracy jest debiutancki krążek Opowiem Ci o mnie, który ukazał się w listopadzie br. Jest bardzo osobiście, intymnie, ale nie brakuje świeżych popowych melodii. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miasto: Gniezno
Miejsce: Aula I Liceum Ogólnokształcącego
ul. Kostrzewskiego 3 62-200
Data: 2023-04-14 19:00:00

Podziel się:

Szczegóły

Data:
14 kwietnia
Godzina:
19:00
Koszt:
139PLN
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/87480/Gniezno/Pawe%C5%82+Domaga%C5%82a/?utm_source=pp&utm_medium=424

Miejsce wydarzenia

Aula I Liceum Ogólnokształcącego / Gniezno / KB
ul. Kostrzewskiego 3
Gniezno,Wielkopolskie62-200Poland
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia