Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

MAVKA I STRAŻNICY LASU (Мавка. Лісова пісня) – seans w wersji ukraińskiej, bez polskiego dubbingu: сеанс з українським дубляжем (491219)

10 czerwca @ 12:30

17.00PLN

W tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

MAVKA I STRAŻNICY LASU (Мавка. Лісова пісня) - seans w wersji ukraińskiej, bez polskiego dubbingu: сеанс з українським дубляжем (491219)

“Mavka i Strażnicy lasu” (Мавка. Лісова пісня)
Reż. Oleg Malamuzh, Oleksandra Ruban
Ukraina, 2022
МАВКА ЛIСОВА ПIСНЯ (2023) – сеанс з українським дубляжем в кінотеатрі Rialto!
Десь у далеких нетрях чарівного лісу ховається джерело життя, яке охороняє чарівна Мавка. Жодна людина не турбувала тутешній вічний порядок, а тварини та міфічні істоти, що мешкають у цій місцевості, не мали нагоди зазнати страху. Тому поява талановитого музиканта Луки в лісі стає справжньою подією. Мавка і Лука незабаром стають нерозлучними, а почуття між ними розквітають, як чарівна квітка. На жаль, ідилію раптово руйнує пихата і жадібна царівна, яка, дізнавшись про магічну силу джерела життя, вирішує викрасти його, щоб назавжди зберегти свою молодість.
Квитки можна придбати у касі кінотеатру або онлайн.

Mavka i strażnicy lasu (ukraiński: Мавка. Лісова пісня) to ukraińska animacja familijna. Film oparty jest na sztuce poetyckiej Leśna piosenka, czerpie inspirację z ukraińskiej i słowiańskiej mitologii ludowej. To zrealizowana na najwyższym światowym poziomie, olśniewająca oprawą plastyczną animacja oparta na motywach starosłowiańskich mitów i podań. Magiczna opowieść o tym, że prawdziwe szczęście osiągnąć można tylko żyjąc w zgodzie z siłami natury. Gdzieś w dalekich ostępach magicznego lasu kryje się źródło życia, którego strzeże urocza wróżka Mavka. Nigdy dotąd żaden człowiek nie zakłócił panującego tu odwiecznego porządku, a zamieszkujące okolicę zwierzęta i mityczne stworzenia nie wiedzą, co to strach. Pojawienie się tu utalentowanego muzykanta Łukasza będzie więc nie lada wydarzeniem. Tym bardziej, że wkrótce Mavka i Łukasz staną się nierozłączni, a rodzące się między nimi uczucie rozkwitnie jak czarodziejski kwiat. Niestety sielankę wkrótce zburzy próżna i chciwa księżniczka, która dowiedziawszy się o magicznej mocy źródła życia, postanowi wykraść je, by na zawsze zachować młodość. Jej słudzy wkroczą do lasu, gotowi niszczyć wszystko co stanie im na drodze do wypełnienia rozkazu. Czy Mavka i Łukasz znajdą w sobie siłę, by obronić las i jego mieszkańców? Czy miłość łącząca wróżkę i człowieka ma szansę przetrwać?

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

Bilety można kupić tutaj.

Miasto: Poznań
Miejsce: Kino Rialto
Dąbrowskiego 38 60-832
Data: 2023-06-10 12:30:00

Podziel się:

Miejsce wydarzenia

Kino Rialto / Poznań /B24
Dąbrowskiego 38
Poznań,Wielkopolska60-832Poland
+ Google Map