Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Mama na obrotach wkracza na STAND-UPową scenę! (93757)

25 czerwca @ 17:00

98PLN

W tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

Mama na obrotach wkracza na STAND-UPową scenę! (93757)

"Mój pierwszy raz" to debiutancki i całkowicie autorski program popularnej internetowej twórczyni, w którym odnosi się do wszystkich nowych sytuacji w swoim życiu. W programie usłyszymy historie wywołujące łzy ze śmiechu, między innymi o relacji ze Starym, rodziną, fanami ale i hejterami! Nie zabraknie też tego za co pokochały ją miliony czyli kultowych strojów!

Ten program to moje największe wyzwanie w życiu, ale i największa frajda. Pokochałam to i wiem, że na scenie długo pozostanę! Gdy pomyślę też, że spotkam też tak wiele osób, które na co dzień wspierają mnie w internecie, to mam łzy w oczach. Kochom Wos bo Wy mi tę siłę daliście i nie zawiodę! – mówi twórczyni własnego stand upu.

Program w całości stworzony i spisany jest przez Mamę Na Obrotach. W dopracowaniu go pomagają najbardziej cenione postacie ze scen teatralno – komediowych.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

„Mój pierwszy raz” to debiutancki i całkowicie autorski program popularnej internetowej twórczyni, w którym odnosi się do wszystkich nowych sytuacji w swoim życiu. W programie usłyszymy historie wywołujące łzy ze śmiechu, między innymi o relacji ze Starym, rodziną, fanami ale i hejterami! Nie zabraknie też tego za co pokochały ją miliony czyli kultowych strojów! Ten program to moje największe wyzwanie w życiu, ale i największa frajda. Pokochałam to i wiem, że na scenie długo pozostanę! Gdy pomyślę też, że spotkam też tak wiele osób, które na co dzień wspierają mnie w internecie, to mam łzy w oczach. Kochom Wos bo Wy mi tę siłę daliście i nie zawiodę! – mówi twórczyni własnego stand upu. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miasto: Ostrów Wielkopolski
Miejsce: Stara Przepompownia
ul. Raszkowska 78 63-400
Data: 2023-06-25 17:00:00

Podziel się:

Szczegóły

Data:
25 czerwca
Godzina:
17:00
Koszt:
98PLN
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/93757/Ostr%C3%B3w+Wielkopolski/Stand-up+Mama+Na+Obrotach/?utm_source=pp&utm_medium=424

Miejsce wydarzenia

Stara Przepompownia / Ostrów Wielkopolski / KB
ul. Raszkowska 78
Ostrów Wielkopolski,Wielkopolskie63-400Poland
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia