Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Love Story – najpiękniejsze utwory o miłości (103856)

18 lutego 2024 @ 18:00

120PLN

W tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

Love Story - najpiękniejsze utwory o miłości (103856)

Mirosław Niewiadomski zaśpiewa najpiękniejsze utwory o miłości. Love Story to koncert, podczas którego zaprosimy Państwa w podróż aleją gwiazd z rewią światowych i polskich przebojów oraz pięknych melodii o miłości. Słowo miłość odmieniać będziemy przez wszystkie przypadki – a emocje inspirowane będą muzyką, piosenką i słowem.

– Najpiękniejsze utwory o miłości. 
– Wybitny artysta.
– Wyjątkowi muzycy.
– Eleganckie słowo.

To wszystko czeka na Państwa podczas tego koncertowego wieczoru. W repertuarze romantyczne ballady Elvisa Presleya i najsłynniejsze utwory Franka Sinatry, przeplatać będą się z przebojami Zbigniewa Wodeckiego, Marka Grechuty, Julio Iglesiasa i wielu innych gwiazd estrady. Będzie romantycznie i nastrojowo, tanecznie i przebojowo aż cała sala zaśpiewa z nami.

Mirosław Niewiadomski to wybitny polski tenor, który na scenie prezentuje niebywałą elegancję i mocny, ciemny głos. Autor dwóch projektów muzycznych, koncertujący w kraju i za granicą, zapraszany także do uświetniania wydarzeń. Na swoim koncie ma wiele ról teatralnych oraz niezliczoną ilość koncertów. Artysta, który muzyką i głosem dotyka strun ludzkiej duszy.

Muzyczną przestrzeń wypełni zespół i arcybrzmienie – saksofonów, także solo. Artyście towarzyszyć będą:

– Andrzej Walus – instrumenty klawiszowej, saksofony.

– Adam Maliński – perkusja.

– Witold Wolk – gitary.

O słowo zadba Renata Brukiewicz – organizatorka koncertu i prowadząca. Jedyna prowadząca w Polsce specjalistka od etykiety. Nie zabraknie rozmów i niespodzianek. Który utwór urzeknie Państwa najbardziej? O tym przekonamy się podczas koncertu. Zapraszamy serdecznie na to wyjątkowe wydarzenie artystyczne!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

To wybitny polski tenor, który na scenie pokazuje wielką kulturę, elegancję i niezwykle mocny głos. Zadebiutował na scenie Teatru Wielkiego w Łodzi : śpiewał mi. partię Merkurego w Orfeuszu w piekle Offenbacha oraz partię Ferranda w Cosi fan tutte Mozzarta. W 2009 roku zdobył drugą nagrodę na I Europejskim Festiwalu Duetów Operetkowych i Musicalowych – “Face to Face” w Poznaniu. Na scenach teatrów muzycznych prezentował się jako Hrabia Zedlau (“Wiedeńska krew” J. Strauss), Barinkay (“Baron cygański” J. Strauss), Sou Chong (“Kraina uśmiechu” F. Lehar) i Jozsi (“Cygańska miłość” F. Lehar). W roku 2010 artysta przyjął zaproszenie ukraińskiej Polonii i wziął udział w koncercie w Operze Odeskiej, natomiast w roku 2012 zadebiutował w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie rolą Czaplickiego (“Dama pikowa” P. Czajkowski). Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miasto: Ostrów Wielkopolski
Miejsce: Ostrowskie Centrum Kultury
ul. Wolności 2 63-400
Data: 2024-02-18 18:00:00

Podziel się:

Szczegóły

Data:
18 lutego 2024
Godzina:
18:00
Koszt:
120PLN
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/103856/Ostr%C3%B3w+Wielkopolski/Miros%C5%82aw+Niewiadomski/?utm_source=pp&utm_medium=424