Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

GALA ŚLĄSKICH SZLAGIERÓW W LESZNIE – MIREK SZOŁTYSEK, DOMINIKA I JANUSZ ŻYŁKA, PROSKAUER ECHO (92275)

15 kwietnia @ 16:00

90PLN

W tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

GALA ŚLĄSKICH SZLAGIERÓW W LESZNIE - MIREK SZOŁTYSEK, DOMINIKA I JANUSZ ŻYŁKA, PROSKAUER ECHO (92275)

Gala Śląskich Szlagierów w Lesznie!

Już 15.04.2023 w Miejskim Ośrodku Kultury w Lesznie przy ul. Bolesława Chrobrego 3a. Wystąpią:

Mirek Szołtysek – prawdziwa legenda śląskich szlagierów. Urodzony w Wielkich Hajdukach, czyli Chorzowie Batorym, Ślązak z krwi i kości, pochodzący z tradycyjnej śląskiej rodziny, Laureat nagród Hanysy, Śląska Perła Telewizji TVS, a także Osobowość Roku Miasta Chorzów. Uczestnik Letniej Trasy Dwójki TVP, gdzie zaprezentował się milionom widzów przed telewizorami jako prawdziwa "Śląska Perła".

Dominika i Janusz Żyłka – z rynkiem Śląskich Szlagierów związani od wielu lat. Twórcy takich przebojów jak "Siedem róż Tobie dam", "W Twoich ramionach", a także "Całuj, nie żałuj". Ich kariera z każdym rokiem nabiera coraz większego tempa, a piosenki kradną serca coraz większej rzeszy publiczności.

Proskauer Echo – zwycięzcy "Hit Roku 2022 Telewizji TVS". Typowo śląski zespół, który zaprezentuje wam wiele przebojowych piosenek prosto ze Śląska!

Dancing Band – zespół nietuzinkowy, który szybko wkradł się w serca publiczności! Wiele milionów wyświetleń ich utworów w serwisie Youtube, to najlepsza wizytówka. Odkąd pojawili się na antenie Telewizji TVS systematycznie prezentują fanom nowe muzyczne produkcje, które cieszą się ogromną popularnością.

Na koncercie nie zabraknie Waszych ulubionych przebojów prosto ze Śląska!
Widzimy się!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Gala Śląskich Szlagierów to znakomite niepowtarzalne muzyczne show i doskonała zabawa. Lekka, wesoła i prosta muzyka, jej przyjemne brzmienie, regionalny język, humor i ogromna dawka pozytywnej energii – to bez wątpienia wielki atut, który sprawia, że każdy koncert jest jedyny i niepowtarzalny. Pojawi się plejada najbardziej znanych i lubianych gwiazd znanych z rozgłośni radiowych i stacji telewizyjnych. Wystąpi: Paweł Gołecki, Mirek Szołtysek, Adik, Jacek Silski, Beata i Robert Łukowscy, Duet Karo. Duża dawka lubianych śląskich szlagierów i humor sprawi, że będzie to radosne, roztańczone i rozśpiewane, wspólnie spędzone godziny! Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miasto: Leszno
Miejsce: Miejski Ośrodek Kultury
ul. Bolesława Chrobrego 3a 64-100
Data: 2023-04-15 16:00:00

Podziel się:

Szczegóły

Data:
15 kwietnia
Godzina:
16:00
Koszt:
90PLN
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/92275/Leszno/Gala+%C5%9Al%C4%85skich+Szlagier%C3%B3w/?utm_source=pp&utm_medium=424

Miejsce wydarzenia

Miejski Ośrodek Kultury / Leszno / KB
ul. Bolesława Chrobrego 3a
Leszno,Wielkopolskie64-100Poland
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia