piątek, 1 grudnia, 2023
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Gala Noworoczna Wiedeński Nowy Rok (106183)

3 stycznia 2024 / 20:00

160PLN

W tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

Gala Noworoczna Wiedeński Nowy Rok (106183)

Zapraszamy Państwa w niezwykłą muzyczną podróż do roztańczonego Wiednia.

Wybitny soliści.
• Wyjątkowy klimat muzyczny.
• Tancerze.
• Eleganckie słowo.

Utwory najsłynniejszych kompozytorów świata, walce, czardasze, marsze z rodziny Straussów, najbardziej znane fragmenty operetek usłyszymy podczas tego wiedeńskiego wieczoru. Blasku i elegancji cudownej muzyce doda piękna scenografia. Usłyszymy najpiękniejsze arie i duety miłosne a wśród nich: Wielka Sława to Żart, Usta Milczą Dusza Śpiewa, Co się dzieje oszaleje, Wiedeń miasto moich marzeń, Czardasz Maricy czy Graj Cyganie. Słynnym Libiamo wzniesiemy toast za Nowy Rok, a Marszem Radeckiego wyklaszczemy świetlistą przyszłość.

Wystąpią dla Państwa wybitni soliści polskiej sceny operowej i operetkowej. Artyści projektów polskich i międzynarodowych, kreujący także role w teatrach.

Edyta Piasecka – sopran dramatyczny koloraturowy. Jedna z najbardziej rozpoznawalny i cenionych solistek sceny operowej i operetkowej. Solistka Opery Narodowej, Opery Krakowskiej. Wyróżniona między innymi nagrodą "Gwiazda Wokalistyki".
Emilia Zielińska – sopran. Laureatka festiwali operetkowych, kreująca role w teatrach i musicalach. Przez wiele lat brała udział w koncertach, których prowadzenie objął Bogusław Kaczyński.
Mariusz Adam Ruta – Tenor. Solista czynnie koncertujący na terenie kraju jak i poza jego granicami. Mistrzowsko partnerujący w duetach operetkowych. Ma w swoim dorobku koncerty z filharmoniami i teatrami.
Mirosław Niewiadomski – tenor. Wybitny polski tenor o ciemnej barwie głosu, który na scenie prezentuje niebywałą elegancję i mocny głos. Występował również w Operze Odeskiej oraz Operze Narodowej. Artysta współpracujący przez wiele lat z Kazimierzem Kowalskim.
Renata Brukiewicz – gospodyni i producentka koncertu.
Orkiestra Salonowa MODERATO, której występy znane są z charakterystycznego klimatu i nastroju wprowadzanego przez muzyków i dostarczają jedynych i niesamowitych doznań odbiorcom sztuki. Dyryguje – Orlin Bebenow autor aranżacji większości utworów. Jego obecność to gwarancja także doskonałej zabawy z publicznością.

Ten koncert to muzyczna uczta zachwycająca piękną muzyką, wirtuozerią wokalną artystów oraz wyrafinowanym klimatem i arcybrzmieniem, dopełniona słowem oraz pięknymi kreacjami i tańcem. Zapraszamy Państwa na ten niezwykły koncert.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Zapraszamy Państwa w niezwykłą muzyczną podróż do roztańczonego walcem Wiednia: wybitni soliści, wyjątkowy klimat muzyczny, tancerze i walce wiedeńskich salonów, eleganckie słowo. Ze sceny rozbrzmiewać będą utwory najsłynniejszych kompozytorów świata. Walce, czardasze, marsze z rodziny Straussów, najbardziej znane fragmenty operetek usłyszymy podczas tego wiedeńskiego wieczoru. Blasku i elegancji cudownej muzyce doda piękna scenografia oraz wirujący w rytmie walca tancerze. Usłyszymy najpiękniejsze arie i duety miłosne a wśród nich “Wielka Sława to Żart” “Usta milczą dusza śpiewa”, “Co się dzieje oszaleje”, Wiedeń miasto moich marzeń, Czardasz Maricy, Graj cyganie, Nad Modrym Dunajem czy słynne Libiamo i wiele innych. Całości dopełni Marsz Radetzkiego, którym wyklaszczemy świetlistą przyszłość. Wystąpią dla Państwa wybitni soliści polskiej sceny operowej i operetkowej. Artyści projektów polskich i międzynarodowych, kreujący także role w teatrach. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miasto: Gniezno
Miejsce: Teatr im. Aleksandra Fredry
ul. Adama Mickiewicza 9 62-200
Data: 2024-01-03 20:00:00

Szczegóły

Data:
3 stycznia 2024
Godzina:
20:00
Koszt:
160PLN
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/106183/Gniezno/Gala+Noworoczna+-+Wiede%C5%84ski+Nowy+Rok/?utm_source=pp&utm_medium=424