Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Gala Noworoczna (104471)

22 stycznia 2024 @ 20:00

160PLN

W tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

Gala Noworoczna (104471)

Zapraszamy Państwa w niezwykłą muzyczną podróż do roztańczonego walcem Wiednia.

Wybitny soliści.
Wyjątkowy klimat muzyczny.
Tancerze i walc wiedeńskich salonów.
Eleganckie słowo.

Ze sceny rozbrzmiewać będą utwory najsłynniejszych kompozytorów świata. Walce, czardasze, marsze z rodziny Straussów, najbardziej znane fragmenty operetek usłyszymy podczas tego wiedeńskiego wieczoru. Blasku i elegancji cudownej muzyce doda piękna scenografia oraz wirujący w rytmie walca tancerze. Usłyszymy najpiękniejsze arie i duety miłosne a wśród nich "Wielka Sława to Żart" "Usta milczą dusza śpiewa", "Co się dzieje oszaleje", Wiedeń miasto moich marzeń, Czardasz Maricy, Graj cyganie, Nad Modrym Dunajem czy słynne Libiamo i wiele innych. Całości dopełni Marsz Radetzkiego, którym wyklaszczemy świetlistą przyszłość. Wystąpią dla Państwa wybitni soliści polskiej sceny operowej i operetkowej. Artyści projektów polskich i międzynarodowych, kreujący także role w teatrach.

Joanna Horodko – sopran. Solistka i pianistka z tytułem dr. Sztuki. Pedagog śpiewu. Wyróżniona odznaką honorową "Zasłużony dla kultury polskiej". Laureatka licznych konkursów krajowych i zagranicznych. Współpracująca w wieloma teatrami i filharmoniami.

Emilia Zielińska – sopran. Laureatka festiwali operetkowych, kreująca role w teatrach i musicalach. Przez wiele lat brała udział w koncertach, których prowadzenie objął Bogusław Kaczyński.

Mariusz Adam Ruta – tenor. Solista czynnie koncertujący na terenie kraju jak i poza jego granicami. Specjalista od duetów operetkowych. Ma w swoim dorobku koncerty z filharmoniami i teatrami.

Mirosław Niewiadomski – tenor. Wybitny polski tenor o ciemnej barwie głosu, który na scenie prezentuje niebywałą elegancję i mocny głos. W swoim dorobku artystycznym ma wiele ról teatralnych i niezliczoną ilość koncertów. Występował również w Operze Odeskiej oraz Operze Narodowej. Artysta współpracujący przez wiele lat z Kazimierzem Kowalskim.

Renata Brukiewicz – gospodyni koncertu. Trenerka etykiety, organizatorka koncertu. 

Artystom towarzyszyć będzie Orkiestra Salonowa Moderato, której występy znane są z charakterystycznego klimatu i nastroju wprowadzanego przez muzyków i dostarczają jedynych i niesamowitych doznań odbiorcom sztuki. Dyrygentem i szefem artystycznym orkiestry jest Orlin Bebenow autor aranżacji większości wykonywanych przez artystów utworów. Jego obecność to gwarancja także doskonałej zabawy z publicznością. Ten koncert to muzyczna uczta zachwycająca piękną muzyką, wirtuozerią wokalną artystów oraz wyrafinowanym klimatem i arcybrzmieniem, dopełniona słowem oraz pięknymi kreacjami i tańcem.

Zapraszamy Państwa na ten niezwykły koncert.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Zapraszamy Państwa w niezwykłą muzyczną podróż do roztańczonego walcem Wiednia: wybitni soliści, wyjątkowy klimat muzyczny, tancerze i walce wiedeńskich salonów, eleganckie słowo. Ze sceny rozbrzmiewać będą utwory najsłynniejszych kompozytorów świata. Walce, czardasze, marsze z rodziny Straussów, najbardziej znane fragmenty operetek usłyszymy podczas tego wiedeńskiego wieczoru. Blasku i elegancji cudownej muzyce doda piękna scenografia oraz wirujący w rytmie walca tancerze. Usłyszymy najpiękniejsze arie i duety miłosne a wśród nich “Wielka Sława to Żart” “Usta milczą dusza śpiewa”, “Co się dzieje oszaleje”, Wiedeń miasto moich marzeń, Czardasz Maricy, Graj cyganie, Nad Modrym Dunajem czy słynne Libiamo i wiele innych. Całości dopełni Marsz Radetzkiego, którym wyklaszczemy świetlistą przyszłość. Wystąpią dla Państwa wybitni soliści polskiej sceny operowej i operetkowej. Artyści projektów polskich i międzynarodowych, kreujący także role w teatrach. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miasto: Leszno
Miejsce: Aula Comeniana PWSZ im. J. A. Komeńskiego
ul. Mickiewicza 5 64-100
Data: 2024-01-22 20:00:00

Podziel się:

Szczegóły

Data:
22 stycznia 2024
Godzina:
20:00
Koszt:
160PLN
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/104471/Leszno/Gala+Noworoczna+-+Wiede%C5%84ski+Nowy+Rok/?utm_source=pp&utm_medium=424