Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

DNI MIASTA WĄGROWCA 2023 – BRYSKA + SUPPORT (471524)

23 lipca @ 18:30

65.00PLN

W tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

DNI MIASTA WĄGROWCA 2023 - BRYSKA + SUPPORT (471524)

Mało kto wie, jak wygląda naprawdę, ale wiele osób słyszało jej utwory.

Ukrywająca swoje prawdziwe oblicze wokalistka bryska zadebiutowała w połowie roku 2021 i od tego czasu może pochwalić się większą ilością premier niż niejeden znany artysta. 22-Latka w swoich tekstach bawi spostrzeżeniami na temat rzeczywistości, nie szczędzi gorzkich słów swoim ex-om w balladach, w dynamicznych utworach porusza tematy, jakich na próżno szukać we współczesnym popie. Wszystko w takt melodii tak chwytliwych, że od jakiegoś czasu nucą je wszyscy.

Od kwietnia 2021 roku, kiedy zadebiutowała singlem ‘naiwna’, przyzwyczaiła fanów do regularnego wydawania nowej muzyki – czy to jako oficjalne single, t.zw. piosenki ‘pomiędzy’ czy remixy. Wszystkie z nich w tempie wręcz geometrycznym zdobywają coraz większe grono fanów. Jej największe hity to „lato (pocałuj mnie) (MANDEE Remix)” (aktualnie status Złotej Płyty) i „odbicie (Mark Neve Remix)” (Platynowa Płyta) – obie dotarły do 1 i 2. miejsca krajowego Airplaya (listy najczęściej odtwarzanych piosenek w radiach) a ‘odbicie’ było najczęściej wyszukiwaną piosenką w aplikacji Shazam przez 12 (!) tygodni. Bryska też otrzymała też nominację do Fryderyka w kategorii Fonograficzny Debiut Roku, zagrała też świetnie przyjęte koncerty m.in. w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie.

Równo rok od debiutu, 22 kwietnia 2022 r. ukazała się jej debiutancka płyta „moja ciemność” (CD/Deluxe/LP) poprzedzona winylową EP-ką „jestem bryska”. Wśród 15 nowych utworów znalazł się też kolejny wielki hit bryskiej „mam kogoś lepszego” w remixie Skytecha (TOP4 Krajowego Airplaya). Jesienią ’22 na rynek trafiła reedycja tej płyty – [moja ciemność]² – i od razu pokryła się Platyną. To z niej pochodzi przebój lata i najczęściej odtwarzana w wakacje piosenka w polskich radiach wg ZPAV! – „Samba” z duetem YouNotUs. Singlem promującym całe wydawnictwo jest kolejny przebój bryskiej – „kraksa”.

Rok 2023 to mnóstwo nowej muzyki, którą artystka pisze z łatwością i publikuje tak często, że fani powinni czuć się bardzo zaopiekowani.
Latem planowane są też dalsze koncerty w najróżniejszych zakątkach kraju – W LIPCU WYSTĄPI W WĄGROWCU. Jej supportem będzię Marta Jastrząbek z zespołem.
Marta Jastrząbek – pochodzi z Wągrowca. Swoją pasję, jaką jest śpiew rozwija od szkoły podstawowej. Zdobyła tytuł magistra na Wydziale Edukacji Muzycznej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, a także rozpoczęła swoją kolejną muzyczną przygodę na Akademii Muzycznej, na specjalności Wokalistyka Jazzowa. Brała udział w spektaklu pt. „Kobieta według Młynarskiego” oraz nagrała utwory na płytę o tym samym tytule. Laureatka wielu konkursów i festiwali wokalnych, m. in. Wyróżnienie na Grechuta Festival 2019 w Świnoujściu, Grand Prix na Ogólnopolskim Konkursie Poezji Śpiewanej i Piosenki Aktorskiej FORMA 2016 w Barcinie, I miejsce na Festiwalu Piosenki Aktorskiej REFLEKTOR 2018 w Koszalinie, udział w 52. Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

Bilety można kupić tutaj.

Miasto: Wągrowiec
Miejsce: Amfiteatr Miejski w Wągrowcu
Kościuszki 62-100
Data: 2023-07-23 18:30:00

Podziel się:

Miejsce wydarzenia

Amfiteatr Miejski w Wągrowcu / Wągrowiec /B24
Kościuszki
Wągrowiec,Wielkopolska62-100Poland
+ Google Map