Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Dla Ciebie Mamo Najpiękniejsze Melodie Świata (91667)

24 maja @ 19:00

130PLN

W tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

Dla Ciebie Mamo Najpiękniejsze Melodie Świata (91667)

Koncert Dla Ciebie Mamo – Najpiękniejsze Melodie Świata z towarzyszeniem Orkiestry Salonowej Moderato – to unikatowy projekt na polskiej scenie muzycznej, który w tej formule pojawia się po raz pierwszy.

Wybitni soliści i muzycy.
Wiedeńskie salony i światowa estrada.
Wyrafinowany klimat muzyczny.
Eleganckie słowo.

Wszystko to na jednej scenie a całość dopełniona perfekcyjnie dobraną sferą kreacji artystycznej.

Soliści polskiej sceny operowej i operetkowej występujący na największych scenach w Polsce i na świecie zaśpiewają utwory wybrane i zaaranżowane specjalnie na ten koncert. Klasyka przeplatać będzie się z polską i światową estradą wokalnie i instrumentalnie.

Wystąpią dla Państwa:

Edyta Piasecka – jedna z najbardziej rozpoznawalnych solistek sceny operowej. Solistka min: Opery Narodowej i Opery Krakowskiej z niezliczoną ilością głównych ról operowych oraz nagród w tym nagroda Gwiazda Wokalistyki oraz nominacja do Paszportów Polityki.

Emilia Zielińska – uznana solistka polskiej sceny operetkowej o ciepłym lirycznym głosie. Laureatka wielu festiwali operetkowych. Uczestniczka Programów telewizyjnych "Kazimierz Kowalski zaprasza". Od 2018 roku współpracuje z Teatrem Narodowym Operetki Kijowskiej.

Mariusz Adam Ruta – tenor młodego pokolenia, który łączy w sobie skromność z dostojnością. Laureat wielu festiwali operetkowych. Znany i ciepło przyjmowany przez publiczność za wspaniałe wykonania operetkowe ale także piosenki światowej estrady w tym włoskie przeboje.

Mirosław Niewiadomski – wybitny Polski tenor, który na scenie prezentuje niebywałą elegancję i mocny bogaty ciemny głos. Artysta mający ogromny dorobek artystyczny, autor 9 płyt  i własnego projektu muzycznego, koncertujący w kraju i za granicą. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych i najbardziej oklaskiwanych tenorów.

Orkiestra salonowa MODERATO to muzycy, tworzący niepowtarzalną atmosferę i specyficzny klimat muzyki wiedeńskich salonów i koncertów promenadowych. Występy orkiestry znane są z charakterystycznego, wyrafinowanego klimatu i nastroju wprowadzanego przez muzyków, są niezapomnianym przeżyciem muzycznym i dostarczają jedynych i niesamowite doznań odbiorcom sztuki. Dyryguje Orlin Bebenow – szef artystyczny autor aranżacji większości utworów.

O słowo zadba Renata Brukiewicz, organizatorka koncertu jedyna prowadząca w Polsce specjalistka od savoir vivre i dyplomacji.  Ceniona przez publiczność poza merytoryką za styl i elegancję.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Wyjątkowy koncert z okazji Dnia Matki. Dla Was zaśpiewamy bo Was kochamy!!! W Koncercie z okazji Dnia Matki wezmą udział znakomici soliści polskich scen muzycznych. Usłyszymy przeboje muzyki filmowej i musicalowej a także standardy muzyki światowej. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miasto: Poznań
Miejsce: Aula UAM
ul. Wieniawskiego 1 61-712
Data: 2023-05-24 19:00:00

Podziel się:

Szczegóły

Data:
24 maja
Godzina:
19:00
Koszt:
130PLN
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/91667/Pozna%C5%84/Dla+Ciebie+Mamo/?utm_source=pp&utm_medium=424

Miejsce wydarzenia

Aula UAM / Poznań / KB
ul. Wieniawskiego 1
Poznań,Wielkopolskie61-712Poland
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia