Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Czesław Mozil Solo (91664)

16 kwietnia @ 17:00

75PLN

W tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

Czesław Mozil Solo (91664)

Po półrocznej przerwie Czesław Mozil wraca do koncertowania  ze swoim solowym repertuarem. Tym razem obok piosenek znanych i lubianych, pojawią się również utwory z dwóch albumów wydanych w ciągu minionego roku.
Pierwsza to  rewelacyjnie przyjęta przez krytyków muzycznych #IDEOLOGIAMOZILA, druga to "Inwazja Nerdów" nagrana z udziałem dzieci i młodzieży ze szkół i ognisk muzycznych z całego kraju. 


Czesław Mozil Solo  to jedyne w Polsce, unikatowe połączenie koncertu muzycznego ze stand-upem, okraszonego błyskotliwymi komentarzami do otaczającej nas rzeczywistości. Charyzmatyczny artysta w zręczny i przenikliwy sposób lawiruje między emocjami odbiorców, żadnego z nich nie pozostawiając obojętnym. To sztuka, która porusza, elektryzuje, dotyka i przejmuje.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Przewrotna, słodko-gorzka i bardzo zabawna opowieść o patriotyzmie, emigracji i ojczyźnie, a także o codziennym życiu popularnego artysty. Co to znaczy odnieść sukces w Polsce? Jak siedzieć na ławce rezerwowych, a i tak strzelać gole? Czy bycie alternatywnym artystą daje popularność wśród dresiarzy? To połączenie monodramu, stand-upu i koncertu jednego z najpopularniejszych współczesnych artystów – Czesława Mozila. Polska widziana z perspektywy podwójnego emigranta, żyjącego między Danią a Polską, kochającego absurdy obu tych krajów i patrzącego na wszystko z humorem. Historie z życia, opowiedziane za pomocą największych hitów Czesława. Śpiewane. Śmieszne. Wzruszające. Niezwykle aktualne. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miasto: Jarocin
Miejsce: Spichlerz Polskiego Rocka
ul. Poznańska 2, Skwer Wielkopolskich Rytmów Młodych 63-200
Data: 2023-04-16 17:00:00

Podziel się:

Szczegóły

Data:
16 kwietnia
Godzina:
17:00
Koszt:
75PLN
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/91664/Jarocin/Czes%C5%82aw+Mozil/?utm_source=pp&utm_medium=424

Miejsce wydarzenia

Spichlerz Polskiego Rocka / Jarocin / KB
ul. Poznańska 2, Skwer Wielkopolskich Rytmów Młodych
Jarocin,Wielkopolskie63-200Poland
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia