Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Czas na Stand-up w Kaliszu! (105479)

19 listopada @ 19:00

50PLN

W tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

Czas na Stand-up w Kaliszu! (105479)

Zapraszamy serdecznie na stand-up w Kaliszu! Wystąpi dwóch znanych komików z Zielonej Góry. Po krótce przedstawiamy ich poniżej:

Wojtek Kamiński
"Nagle, któregoś dnia, zorientowałem się, że jestem mężczyzną w mocno średnim wieku i zupełnie nie jestem przygotowany do życia. Umiem policzyć całki, znam prawo Archimedesa i wiem, dlaczego ziemia krąży wokół słońca. Ale nikt nigdy nie powiedział mi, jak upaść z dachu i przeżyć, jak bronić się przed pasierbami i dlaczego warto zażyć morfinę. Najważniejszych rzeczy musiałem nauczyć się sam. Zapraszam na mój najnowszy program: "Upadek"."

Michał "mimi" Zenkner
Od kilkunastu lat na scenie komediowej. Kiedyś w kabaretach – K2 i Hlynur. Dziś głównie stand-up. O swoim nowym programie "Średniowiecze" pisze tak: "Czym jest dorosłość? Jak przemijać z godnością? Jak uniknąć życiowych rozczarowań? Jak wychować dziecko? Jak mieć udane życie seksualne? Nie wiem. I potrafię o tym śmiesznie opowiedzieć. Mówi się, że wraz z wiekiem człowiek nabiera doświadczenia, uczy się i staje dojrzały. Mnie to nie dotyczy. Zapraszam na wycieczkę po życiu czterdziestoletniego gówniarza!".

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Wojtek Kamiński – znany z Kabaretu Jurki, Wojtek tym razem ze swoim solowym programem-„Paczłork”. Wojtek przedstawia w nim perspektywę czterdziestoparolatka na miłość i związek. Michał “Mimi” Zenkner – od kilkunastu lat na scenie komediowej. Dużo w kabarecie, trochę w impro. Ze standupem macał się około roku. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miasto: Kalisz
Miejsce: Kontrabas
pl. Bogusławskiego 1 62-800
Data: 2023-11-19 19:00:00

Podziel się:

Szczegóły

Data:
19 listopada
Godzina:
19:00
Koszt:
50PLN
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/105479/Kalisz/Stand-up%3A+Wojtek+Kami%C5%84ski%2C+Micha%C5%82+%22Mimi%22+Zenkner/?utm_source=pp&utm_medium=424