piątek, 1 grudnia, 2023
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Christmas Time! Concert (106574)

9 grudnia / 20:00

249PLN

W tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

Christmas Time! Concert (106574)

"Christmas Time! Concert" to urokliwy koncert świąteczny z udziałem największych gwiazd polskiej sceny muzycznej, oraz fantastycznej orkiestry Royal Symphony Orchestra.

 
Najsłynniejsze bożonarodzeniowe utwory w wykonaniu tak zacnych artystów jak Justyna Steczkowska, Beata Kozidrak, Natalia Kukulska, Michał Szpak, Andrzej Piaseczny, Kuba Badach tworzą zjawiskową, niepowtarzalną atmosferę, która sprawi, że w Państwa sercach zagości świąteczna radość i beztroska. Uczestnictwo w tym wydarzeniu to doskonały sposób, aby poczuć magię świąt i doskonale bawić się i wzruszać w towarzystwie przyjaciół i rodziny.

 
Trasa "Christmas Time! Concert" odbywa się w największych halach w Polsce.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

“Christmas Time! Concert” to urokliwy koncert świąteczny z udziałem największych gwiazd polskiej sceny muzycznej, oraz fantastycznej orkiestry Royal Symphony Orchestra. Najsłynniejsze bożonarodzeniowe utwory w wykonaniu tak zacnych artystów jak Justyna Steczkowska, Beata Kozidrak, Natalia Kukulska, Michał Szpak, Andrzej Piaseczny, Kuba Badach tworzą zjawiskową, niepowtarzalną atmosferę, która sprawi, że w Państwa sercach zagości świąteczna radość i beztroska. Uczestnictwo w tym wydarzeniu to doskonały sposób, aby poczuć magię świąt i doskonale bawić się i wzruszać w towarzystwie przyjaciół i rodziny. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miasto: Poznań
Miejsce: Sala Ziemi Poznań Congress Center
ul. Głogowska 14 60-734
Data: 2023-12-09 20:00:00

Szczegóły

Data:
9 grudnia
Godzina:
20:00
Koszt:
249PLN
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/106574/Pozna%C5%84/Christmas+Time%21+-+Concert/?utm_source=pp&utm_medium=424