Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

69. OKFA: „PISKLAKI” | pokaz specjalny (485158)

11 czerwca @ 19:00

16.00PLN

W tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

69. OKFA: „PISKLAKI” | pokaz specjalny (485158)

Nietuzinkowe trio małych bohaterów – pełna fantazji i charakterna Zosia, wrażliwy i niepewny siebie Oskar, niezależna, ale nieśmiała Kinga – rozpoczynają naukę w szkole z internatem dla dzieci niewidomych i niedowidzących. Muszą wejść w dorosłość dużo wcześniej, niż rówieśnicy. W tak trudnych chwilach jak rozłąka z rodzicami starają się sobie pomagać.
Bohaterowie zabierają widza w podróż do świata dziecięcej empatii, artystycznej ekspresji, humoru i siły charakteru. Świata, w którym przyjaźń, miłość i bliskość z drugim człowiekiem są jak tlen, niezbędny by przeżyć najtrudniejsze chwile. To film o życiowej lekcji latania i o tym, co pozwala nam przetrwać każdy kolejny dzień, nawet jeżeli świat wokół nas się wali.

Dokument Lidii Dudy zdobył nagrody m.in. na Docs Against Gravity Film Festival, Festiwalu Mediów „Człowiek w zagrożeniu”, a także na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Locarno. Był również nominowany do Polskiej Nagrody Filmowej (Orzeł) w kategorii Najlepszy film dokumentalny.

Bilety: 15 zł

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

Bilety można kupić tutaj.

Miasto: Konin
Miejsce: Sala Kino Konesera
Al. 1 Maja 7a 62-510
Data: 2023-06-11 19:00:00

Podziel się:

Miejsce wydarzenia

Sala Kino Konesera / Konin /B24
Al. 1 Maja 7a
Konin,Wielkopolska62-510Poland
+ Google Map