Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

VNM w Poznaniu // Schron // NOWA DATA

29 listopada 2019 @ 20:00 - 22:00

52759 image 73498034 2581108025458495 4424779766238806016 o - VNM w Poznaniu // Schron // NOWA DATA

Już 29.11 (ZMIENIONA DATA) w poznańskim Schronie wystąpi jeden z najlepszych raperów w kraju- VNM, który zaprezentuje materiał ze swojej najbardziej osobistej płyty “Czuz tu daj najs” oraz wszystkim znane kawałki!

SUPPORT: Styku / JestemAlpha.
https://www.youtube.com/watchv=wp0HjXveVHw

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

“CZUZ TU DAJ NAJS”
Umysł VNMa przez ostatnie półtora roku zmienił się na tyle, że on sam po raz pierwszy w życiu poczuł potrzebę spotkania się po kolei z najbliższymi mu ludźmi w celu objaśnienia im, za pomocą monologu, co się z nim dokładnie stało. Ów monolog każdorazowo trwał niemal godzinę więc po którymś razie raper postanowił podzielić się zmianami jakie zaszły w jego życiu z wszystkimi bez wyjątku. „Czuz Tu Daj Najs” to konceptualny album, na którym VNM wygłasza przyjacielowi przejrzysty, w większości terapeutyczny dla samego autora monolog o swojej przemianie w detalach okraszonych często bolesną dla niego szczerością. Akcja ma miejsce w restauracji, przyjacielem jest słuchacz.

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

VNM- to pochodzący z Elbląga raper, który swoją przygodę z rapem rozpoczął jeszcze przed 2005 rokiem, początkowo jednak ugruntowywał swoją pozycję w podziemiu. Słuchacze twierdzą, że VNM zdefiniował swoją pierwszą solową płytą „Na Szlaku Po Czek” znaczenie słów „punchline” i „metafora” w polskim rapie. Jego talent dostrzegł wtedy Sokół i zaproponował nagranie wspólnego kawałka „Nie muszę”, który słuchacze mogli usłyszeć na początku 2008 roku. Rok później ukazała się najnowsza produkcja rapera – „Niuskul Mixtape”. W tym samym roku VNM wziął udział w nagraniach składanki „Prosto Mixtape 600V” – kultowej pozycji w katalogu Prosto Label. Wraz z Sokołem i DJ-em 600V jest gospodarzem tego projektu. W 2010 roku podpisał kontrakt z tą właśnie wytwórnią, w której w roku 2011 ukazał się jego dziesiąty, a zarazem pierwszy oficjalnie wydany album.

Od tego momentu z każdym kolejnym rokiem VNM ugruntowywał swoją pozycję w ścisłej czołówce mainstreamu – zarówno debiut jak i 3 kolejne płyty rapera w oficjalnym obiegu (debiutujące na OLISie kolejno na 5, 7, 3 i 2 miejscu) sprawiły, że do dziś zagrał z nimi około 250 koncertów nie tylko w całej Polsce, ale również w Anglii, Szkocji, Holandii, Bułgarii, Czechach, we Włoszech, a nawet w Islandii. Współpracował z większością raperów na polskiej scenie oraz z całą czołówką polskich producentów. O jego znaczeniu na polskiej scenie świadczą także miliony wyświetleń na Youtube na przestrzeni lat.

Styl VNM-a to przeróżne, w miarę przystępne treści zamknięte w skomplikowanych schematach rymów rozsianych po wersach nieustannie zmieniającym się flow, którego kontrolę opanował do perfekcji.

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

WYBRANE NUMERY:
“Obiecaj mi”

“Nigdy więcej”

“Na weekend”

“Linie II”

“Cytryny”

“Fan 3”

“Tomek”

==============================================
TAX:
30 zł / przedsprzedaż
35 zł / do dnia koncertu
40 zł / na bramce

Szczegóły

Data:
29 listopada 2019
Czas:
20:00 - 22:00
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
https://www.biletomat.pl/hip-hop-reggae/vnm-poznan-8479/

Miejsce

Schron
Kościuszki 68
Poznan, 61-818 PL
+ Google Map