Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Teledysk – sztuka i komercja

25 lutego @ 18:00 - 20:00

77602 image 85016162 1376826542496539 8291050948902518784 o - Teledysk - sztuka i komercja

Od października w Collegium Da Vinci pojawi się możliwość studiowania kierunku, który ma przygotować absolwentów do pracy w szeroko pojętej branży sztuki audiowizualnej. Kreatywna Produkcja Wideo, to propozycja rozwoju kompetencji z zakresu poszczególnych procesów tworzenia filmu, teledysku oraz reklamy, zarówno telewizyjnej jak i tej osadzonej w nowych mediach. Więcej 👉 https://cdv.pl/studia-i-stopnia/studia-i-stopnia-pl/kreatywna-produkcja-wideo/

Z tej okazji w grudniu rozpoczęliśmy cykl edukacyjnych spotkań otwartych z przedstawicielami szeroko rozumianej branży audiowizualnej. 25 lutego porozmawiamy o teledyskach.

Gośćmi naszego spotkania będą osoby zajmujące się produkcją, realizacją oraz dystrybucją teledysków w procesie promocji:

Kamil Przybylak
Producent, reżyser, operator. Twórca teledysków, założyciel domu produkcyjnego Cam-L Studio. Specjalizuje się w produkcji filmów reklamowych oraz w systemach stabilizacji kamer. Posiada bogatą wiedzę w zakresie reklamy, trendów, sprzętu filmowego. Poza Polską projekty filmowe realizuje m.in. w USA, Hong Kongu oraz Kanadzie. Tworzy teledyski począwszy od kreacji, przez realizację, a na postprodukcji kończąc.

Łukasz Kowalka
PR manager w agencji artystycznej TBA Music. Na co dzień pracuje z takimi artystami jak Rosalie., Coals czy AGIM. Oprócz stałej współpracy managerskiej, stoi za promocją wydarzeń muzycznych w całej Polsce. Wśród nich można wymienić m.in. festiwal Wooded w Szczecinie oraz serię imprez w poznańskich klubach takich jak Tama, Próżność czy Projekt Lab. Zdradzi nam jakie znaczenie mają klipy w promowaniu artystów oraz przedsięwzięć artystycznych.

Andrzej Hamerski
Zastępca dyrektora ds. administracyjnych w Teatr Muzyczny w Poznaniu. We wrześniu 2019 roku był jednym z producentów teledysku „Paddymania”, promującego poświęcony Paderewskiemu musical Virtuoso, pierwszą polsko-amerykańską produkcję angażującą broadwayowskich twórców w historii poznańskiego Teatru Muzycznego. Teledysk w ciągu pierwszego miesiąca wyświetlony został ponad pół miliona razy – zarówno w social mediach Teatru (Facebook, Instagram, YouTube), jak i podczas masowych wydarzeń, takich jak mecz Lech Poznań – Korona Kielce czy Święto Świętego Marcina.

Spotkanie poprowadzi James Behr z Katedry Edukacji i Nowych Mediów.

SALA N302

Szczegóły

Data:
25 lutego
Czas:
18:00 - 20:00
Wydarzenie Category:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/178013653540844

Miejsce

Collegium Da Vinci
ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10
Poznan, 61-719 PL
+ Google Map