Podziel się!

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Rozgrzewki na placu Wolności / Generator Malta

27 czerwca @ 11:00 - 12:00

39772 image 64673584 1258584590988556 4870385870194081792 o - Rozgrzewki na placu Wolności / Generator Malta
Podziel się!

Malta Festival Poznań 2019
21-30 czerwca
SZYKUJEMY SIĘ NA POKÓJ / GET READY FOR PEACE

Nie od dziś wiadomo, że ciało i głowa to jedno. Więc po intelektualnych pobudzeniach czas na ruch! Wewnętrzna i zewnętrzna równowaga, elastyczność oraz wytrzymałość ciała – sprawdzimy jak wspólne działanie, ruch i aktywność pozwala zbliżyć się do siebie. Rozgrzewki poprowadzą trenerzy, aktorki i performerki oraz artyści festiwalowi.

21, 28.06 / JOGA / bit.ly/RozJoga
Na tętniącym życiem placu poszukamy na matach wewnętrznej ciszy i radości ciała. Dwa spotkania delikatnej i płynnej Vinyasa Yogi. Ponadto, 21 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Jogi na Placu Wolności: czy może być lepsza forma uczczenia tego dnia niż wspólna praktyka jogi w centrum miasta?
Zajęcia przeznaczone są dla osób na wszystkich poziomach zaawansowania w jodze, każdy może dostosować praktykę do swoich możliwości, potrzeb i ograniczeń.
Zajęcia poprowadzą Ulla Wilczynska-Kalak i Anka Ugorska
Prosimy o przyniesienie własnych mat.

22.06 / VOGUING / bit.ly/RozVoguing
Voguing sprawdza się świetnie na balach i zawodach tanecznych, ale jest też doskonałą okazją do rozciągania, wymachów, pogłębianych przysiadów i radosnych wygibasów. Ten styl tańca każdego i każdą zamienia w królową! Zajęcia poprowadzi międzynarodowa ekipa voguerów z Berlina, która odwiedza nas już po raz drugi: Future V

23.06 / AEROBIK / bit.ly/AerobikWolnoDzieciom
Aerobik, aerobik, super gwiazdę z Ciebie zrobi! Zapraszamy dzieci z opiekunkami i opiekunami. Radosne fitnessowe szaleństwo połączone z relaksem w kolorowej atmosferze lat 80-tych, przy dźwiękach dawnych przebojów i motywujących okrzyków samej Jane Fondy. Zajęcia poprowadzą doświadczone w pracy warsztatowej z dziećmi i dorosłymi: tancerka i choreografka Aniela Kokosza oraz aktorka i performerka Agnieszka Dubilewicz.
Maty i akcesoria będą dostępne na miejscu.

24.06 TAI CHI / bit.ly/RozTaiChi
Tai Chi, przypominające powolny taniec, dawniej służyło do samoobrony. Dziś stosuje się je by podnieść sprawność fizyczną i odporność organizmu oraz osiągnąć równowagi umysłu. Może je trenować każdy, bez względu na wiek i kondycję. Harmonijne ruchy angażują całe ciało, włączając w to ścięgna, stawy i narządy wewnętrzne, co wpływa korzystnie na cały organizm. Tai Chi nie da się opisać. Tai Chi trzeba poczuć.
Zajęcia poprowadzi Mirosław Tarka.

26.06 MUAY THAI
Muay thai, czyli tajski boks oparty na kopnięciach, uderzeniach i klinczach. Kark, ramiona, kolana, kostki – prawdziwy zawodnik zna swoje mocne strony! Mięśnie i ścięgna rozgrzeje Kamil Siemaszko, trener i zawodnik Muay Thai oraz sportowiec-weganin, który chętnie opowiada o tym jak łączyć dietę rośliną ze sportem zawodowym.

27.06 ACRO YOGA / bit.ly/RozAcroYoga
Joga w powietrzu, któż by tak nie chciał? Spotkanie z acro jogą dedykujemy dzieciakom powyżej 4. roku życia i ich opiekun(k)om: nie tylko polatacie na stopach i rękach rodziców. Rozwiniecie też koncentrację, skupienie i zdolności poznawcze, a cała rodzina będzie miała sportową okazję na popracowanie nad relacjami, komunikacją i zaufaniem.
Zajęcia poprowadzi Dagmara Bajorek z Korzenie Poznania – The Roots of Perception. Przyjść może każdy, ale szczególnie zachęcamy rodziców z dziećmi.
Prosimy o przyniesienie własnych mat.

30.06 ORI-TAHITI / bit.ly/RozOriTahiti
„Ori” oznacza „taniec”. To styl pochodzący z Tahiti, wyspy Polinezji Francuskiej. W podróż ruchem zabierze nas Ori Tahiti with Hinatea – pół Tahitanka, pół Francuska, w Polsce mieszka od niecałych dwóch lat.
Szum morza, zapach kwiatów, wyobraź sobie ten ciepły piasek pod Twoimi stopami… Podstawą tańca Tahiti jest ruch samych bioder. W tradycji jest on tańczony boso, aby poczuć grunt pod nogami i połączyć się z matką Ziemią, więc przygotuj się na taniec boso, jeśli tylko nie przeszkadzają Ci brudne stópki.
Opowiemy historie przez ruch rąk oraz mimikę twarzy i z uśmiechem na twarzy trochę się pobawimy!

Wydarzenie jest częścią programu na placu Wolności w ramach Malta Festival Poznań 2019


Podziel się!

Szczegóły

Data:
27 czerwca
Czas:
11:00 - 12:00
Wydarzenie Category:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/2220563841590262

Podziel się!
Reklama