Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Mariusz Kwaśniewski na żywo w Blue Note vol. 17

1 października 2019 @ 20:00 - 23:00

52577 image 69523838 10157625617255908 7258097158002311168 o - Mariusz Kwaśniewski na żywo w Blue Note vol. 17

Podczas siedemnastej audycji, Mariusz Kwaśniewski będzie gościć zespół Brodacze Live Act oraz Kasię Tontor! Rozmowy z artystami będą przeplatać się z ich występami.

Brodacze dwukrotnie zostali zaproszeni do udziału w trasach koncertowych Łąki Łan bardzo szybko zyskując rzeszę sympatyków. W pierwszym roku działalności zagrali w największych salach w kraju: Wytwórnia w Łodzi, Stary Maneż w Gdańsku, Atlantic w Gdyni, A2 we Wrocławiu czy Teatr Łaźnia Nowa w Krakowie. Ponadto wystąpili na festiwalach takich jak jak: Spring Break, Kortowiada, Bachanalia, Kazimiernikejszyn, czy Cekcyn Electronic Music. Ich koncerty to mnóstwo energii i spora dawka mniej lub bardziej kontrolowanej ekspresji.

Debiutancka płyta Brodaczy – „#beardoelectro” to mieszanka autorskich bitów z żywym wykorzystaniem instrumentów takich jak gitary, syntezatory, flażolety i wokale. Dodatkowej przestrzeni dodaje również żywy dubmaster, czyli przepuszczanie poszczególnych instrumentów przez rozmaite efekty.

Kasia Tontor to utalentowana artystka młodego pokolenia sprawnie poruszająca się w klimatach r’n’b, hip-hop, soul. Sama komponuje, produkuje i pisze teksty do większości swoich piosenek. Jest to efekt zamiłowania do „czarnych” klimatów oraz dużej wrażliwości piosenkarki.
W 2015 nagrała niedoceniony nielegal pod pseudonimem „Killa”, którego warto posłuchać, a dostępny jest na YouTube. W 2018 singiel „Coolgirl” zdobył statuetkę w plebiscycie radia ChilliZET na chilloutowy utwór roku, natomiast utwór „Fine” można usłyszeć w „Trójce”, „Czwórce” i innych radiach. Polsat Music, Freshmag, czy Soulbowl docenili dotychczasowe dokonania i życzą piosenkarce sukcesów i największych scen.
Jej najnowsze EP „Malajf” ujrzało światło dzienne 28.06. na popularnych streamach – gwarantowana uczta dla ucha. EP promują single: „Fine”, „Coolgirl” oraz „Czapka”. Najnowszy materiał można było do tej pory usłyszeć jedynie na żywo m.in. podczas koncertu przed Bass Astral X Igo w wyprzedanej poznańskiej Arenie. Artystka jeszcze w tym roku planuje nagrać kolejne EP oraz odwiedzić kilka wakacyjnych miejscówek oraz klimatycznych klubów koncertowych w ramach planowanej na jesień tego roku mini trasy. Najświeższych informacji wypatrujcie na jej profilach w social mediach na Facebook oraz Instagram.

Bilety:
10 zł

Szczegóły

Data:
1 października 2019
Czas:
20:00 - 23:00
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
https://bluenote.bilety24.pl/tickets/type/id/263858

Miejsce

Blue Note Poznań
ul. Kościuszki 79
Poznan, 61-891 PL
+ Google Map