Podziel się!

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kobiety wiedzą, co robią! Ta sobota będzie dla Was

17 listopada 2018 @ 11:30 - 19:00

11548 image 45524567 10156054421518790 3569735340488916992 o - Kobiety wiedzą, co robią! Ta sobota będzie dla Was
Podziel się!

Podobno świat zmienia się, kiedy kobiety siadają ze sobą i rozmawiają. Dajemy wam więc szansę na zmianę świata!
A także wysłuchania i przegadania ważkich kwestii z najciekawszymi kobietami w waszym regionie i ekspertkami oraz liderkami – artystkami, polityczkami, naukowczyniami, badaczkami i bizneswoman – z całego kraju. W Poznaniu będziemy gościć m.in. Henrykę Krzywonos, Joannę Jaśkowiak, Martę Mazurek, Dorotę Raczkiewicz czy Magdę Hasiak.

„Kobiety wiedzą, co robią” to energetyczne wystąpienia charyzmatycznych kobiet, panele dyskusyjne pełne naukowych danych ale też osobistych historii, to płomienne dyskusje i szansa na wzięcie udziału w rozwojowych warsztatach. W Poznaniu zagoszczą już w sobotę 17 listopada w Concordii Design.

„Kobiety wiedzą, co robią” to też po prostu sobota pełna wspólnego kobiecego bycia ze sobą: kuluarowych rozmów, wspólnej kawy śmiechu i zabaw. Choć przyznajemy, ze to również poważne i opiniotwórcze forum wymiany myśli i doświadczeń: stworzyłyśmy je, by wymienić się energią i pomysłami, żeby wysłuchać Waszych opinii i opowiedzieć Wam o naszym doświadczeniu i pomysłach. Ciekawi jesteśmy, co myślicie na temat świata, polityki, biznesu oraz roli, jaką kobiety odgrywają na tych polach.

Tym razem spotykamy się w Poznaniu. Porozmawiamy o tym skąd bierze się moc kobiet, czym właściwie jest i jak o nią dbać. Przyjrzymy się kobiecemu zarządzaniu: co takiego jest w kobietach, że świetnie sprawdzają się w rolach wcześniej zarezerwowanych dla mężczyzn i czy szefem przyszłości faktycznie jest kobieta? Zobaczymy też co nam w życiu daje pasja – jak ją znaleźć, jak o nią zadbać i co się dzieje, kiedy jej nie pielęgnujemy? A oprócz tego warsztaty z dbania o siebie – tego psychicznego oraz z dbania o mózg i twarz! Zapraszamy!

Przez cały dzień będzie działać także stoisko Wydawnictwa Agora, które zaproponuje nasze najlepsze książki w atrakcyjnych cenach.

Na „Kobiety wiedzą, co robią” zapraszamy w sobotę 17 listopada do Concordia Design w Poznaniu. Udział w tym całodziennym wydarzeniu jest bezpłatny, jednak trzeba się wcześniej zarejestrować – liczba miejsc jest ograniczona (szczególnie na warsztaty!). Szczegółowy czasowe znajdziecie w harmonogramie poniżej oraz na stronie rejestracji.

Kącik zabaw ze sprawdzonymi animatorkami też organizujemy, więc dzieci nie będą żadną wymówką 🙂 Przybywajcie!


Podziel się!

Szczegóły

Data:
17 listopada 2018
Czas:
11:30 - 19:00
Wydarzenie Category:
Strona internetowa:
https://bilety.cojestgrane24.pl/kobiety_wiedza_co_robia_poznan

Miejsce

Concordia Design
ul. Zwierzyniecka 3
Poznan, 60-813 PL
+ Google Map

Podziel się!