Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Festiwal 52 PRO

21 września 2019 @ 09:00 - 22 września 2019 @ 18:00

52436 image 70394254 397103587616553 2279800938870865920 o - Festiwal 52 PRO

INTERNATIONAL MAGIC FESTIVAL
Darwin Ortiz, Mario López, Jaime Figueroa, Arsene Lupin, Michał Kociołek, Alex Cerveau, Konrad Modzelewski, Szymon Maciak

Festiwal 52 – 2019

DARWIN ORTIZ
Darwin Ortiz to żywa legenda. Jest on najwybitniejszym twórcą efektów karcianych naszych czasów. Darwin to niezwykłe połączenie technika, twórcy, myśliciela i artysty w jednym.

Jego zręczność dłoni, połączona z wiedzą teoretyczną na temat ruchów szulerskich, sprawiła że stał się on konsultantem w kasynach, w kilkunastu państwach na całym świecie.

Jako ekspert w dziedzinie zręczności dłoni napisał książki, które są dzisiaj uznawane przez środowisko iluzjonistów jako klasyki: Strong Magic i Designing Miracles. Dwie najlepiej sprzedające się dzieła dotyczące teorii iluzji.

Darwin zachwyca innych swoją przepiękną prezentacją oraz niesamowicie płynnym wykonaniem nawet najtrudniejszych technik karcianych jakie do tej pory stworzono. Przez dziesięciolecia oszukiwał ludzi swoimi zdolnościami, by teraz móc podzielić się kilkoma efektami, z których jest najbardziej znany.

MARIO LOPEZ
Gdy Mario Lopez był jeszcze młodym chłopcem, jego przyjaciel sprawił, że zapalony papieros zniknął na jego oczach. Mario szybko nauczył się jak to zrobić i od tego momentu zakochał się w iluzji. Dziś znany jest ze swej niesamowicie dramatycznej postaci na scenie, którą ukształtowało jego otoczenie. Klauni, aktorzy i muzycy mieli wpływ na jego postrzeganie magii.

Obecność Mario na Instagramie jest bardzo unikalna. W przeciwieństwie do innych iluzjonistów, bardzo rzadko korzysta z kart. Mario stara się trzymać z daleka od iluzji karcianej, bo jak sam uważa, ciężko jest być w tej dziedzinie wyjątkowym. Trzeba próbować nowych dróg, a przerabianie tego samego materiału bardzo rzadko daje jakiś nowy efekt. Mimo wszystko, Mario bardzo wiele nauczył się oglądając innych iluzjonistów właśnie na Instagramie.

Według Mario, w ciągu dnia można spotkać wiele magicznych momentów. Cały czas jest otwarty na nowe pomysły. Na jego stole ma całą masę obiektów: od łańcuchów, przez monety, a na kartach kończąc. Potrafi spędzić całe dnie bawiąc się tym wszystkim, aż w końcu zrodzą się nowe pomysły na efekty magiczne.

JAIME FIGUEROA
Jamie Figueroa urodził się w Madrycie w 1986.

Abrakadabra! Tyle wystarczyło, żeby już jako dziecko został iluzjonistą. Od zawsze uwielbiał oglądać klaunów, dzięki czemu wyspecjalizował się w iluzji komediowej.

Podczas swoich pokazów, Jamie łączy iluzję z byciem klaunem. I pomimo tego, że są takie rzeczy których nawet Harry Potter nie potrafi naprawić, w najgorszych momentach, gdy wszystko jest już w rozsypce, niesamowita magia Jamie’ego powraca w wielkim stylu.

Podczas swojego wykładu nauczy nas w jaki sposób wypracować wizualny humor oraz pokaże w jaki sposób podejść do tworzenia zabawnych momentów w iluzji.

ARSENE LUPIN
Arsene Lupin to polski, profesjonalny iluzjonista z ponad czterdziestoletnim doświadczeniem w pokazach na przeróżnych scenach. Wstępował w programach telewizyjnych i na magicznych konwentach. Prowadził wykłady w wielu krajach na całym świecie.

Światowa Federacja Stowarzyszeń Iluzjonistycznych (FISM) przyznała nagrody Arsene’owi trzykrotnie. Był również prezydentem Krajowego Klubu Iluzjonistów (KKI) przez dekadę.

MICHAŁ KOCIOŁEK
Iluzjonista, konsultant, autor licznych publikacji wydawanych za
granica. Pasjonat i performer z wieloletnim doświadczeniem. Jest jednym z najbardziej kreatywnych iluzjonistów w Polsce.

Jego autorskie efekty znalazły uznanie wśród najbardziej znanych iluzjonistów. Wybrane triki zostały przetłumaczone na trzy języki i opublikowane w najbardziej prestiżowych magazynach branżowych.

Jest autorem książki 8 Effects and a Sleight, wydanej jedynie w języku angielskim. Polish Poker, jego najpopularniejszy trik, osiągnął komercyjny sukces sprzedając się w tysiącach egzemplarzy na całym świecie.

Jest jedynym Polakiem, którego autorskie efekty zostały opublikowane aż trzykrotnie na łamach Genii Magazine, najlepiej sprzedającego się magazynu na świecie poświęconego iluzji.

CENY
Wykłady + Gala 52 (przed 01.09.2019): 280 zł
Wykłady + Gala 52 (po 01.09.2019): 320 zł
Wykłady + Gala 52 (na wejściu): 350 zł

Jak zakupić bilet wstępu?

Wystarczy wysłać maila na adres: contact@teimagic.pl, w którym podacie:

Wasze imię i nazwisko,
informację o ilości zakupionych biletów

Na maila dostaniecie wiadomość zwrotną z wszystkimi szczegółami.

Do zobaczenia w Poznaniu!

Szczegóły

Start:
21 września 2019 @ 09:00
Koniec:
22 września 2019 @ 18:00
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/2476145995775021

Miejsce

Scena na Piętrze
Masztalarska 8
Poznan, 61-767 PL
+ Google Map