Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

ERITH Live@Alternativa Club / Gość: M. Borowiec

7 listopada 2019 @ 21:00 - 23:30

59894 image 74526543 2661104893948571 4074597570628812800 o - ERITH Live@Alternativa Club / Gość: M. Borowiec

W lipcu na Open’er Festivalu, a już wkrótce w Poznaniu!
Erith nie gra zwykłych koncertów… Jej solo acty to performance, elektroniczne show, podczas których artystka wciąga publiczność do swojego kosmicznego świata. Erith loopuje poszczególne sample, do których dogrywa instrumenty, śpiewa, a jej znakiem rozpoznawczym jest charakterystyczny taniec i towarzysząca mu gra świateł.

Najnowszy singiel: https://youtu.be/sHEVjnL9Ffg

Erith obecnie pracuje nad swoją drugą płytą, a jej pierwszy album Speed of Light został uznany jako jeden z najciekawszych debiutów na polskiej scenie muzycznej:

“Takiej muzyki ze Śląska nie mieliśmy w ostatnich długich latach(…)”.
~ Piotr Stelmach – Program Trzeci Polskiego Radia

“Ten kto chociaż raz miał okazję uczestniczyć w koncercie Erith, wie, że nie jest to zwykła dziewczyna, która pewnego dnia postanowiła zacząć śpiewać. Erith ma swój kosmiczny świat, w którym jest wyjątkowo szczera i naturalna. Urzeka słuchaczy wrażliwością i magiczną energią”.
~ Outrave: http://outrave.net/muzyka/erith-nowym-klipem-odslania-debiutancki-album-speed-of-light-zobacz-this-is-what-we-are

“Nie ma na “Speed of Light” dwóch podobnie brzmiących utworów, nie ma czasu na znużenie i muszę przyznać, że mam naprawdę duży problem z wyłączaniem tego albumu. Jego magnetyczna moc sprawiła, że na kilka dni wszystkie inne płyty przestały istnieć. (…) To muzyka przede wszystkim niesztampowa, stworzona z pasji, a nie z przepisu na popularny electropop czy synthwave, choć jednocześnie bardzo przebojowa i mam nadzieję, że coraz więcej osób będzie się nią zarażać, bo niewielu młodych artystów z Polski w równym stopniu zapracowało na sukces”
~Soundrive.pl: http://soundrive.pl/article/851/erith-speed-of-light

“Erith podbiła serca ludzi na długo przed pojawieniem się debiutanckiego albumu. Podczas koncertów, wszystko, co robi – śpiew, taniec, zachowanie na scenie, jest dowodem na to, że wszystko to jest szczere i płynie prosto z serca”.
~Hiro: http://hiro.pl/fluorescencyjne-klimaty-erith-prezentuje-swoj-szalony-swiat-na-debiutanckiej-plycie/

Cały album dostępny na Spotify:

___________________________________________
Marcel Borowiec – aktor / muzyk-beatboxer, który łączy na scenie improwizację z oryginalnymi, autorskimi formami utworów. Łączy styl ambientowy ze sporą dawką EDMu wykonywanego organicznie. Za pomocą aparatu mowy stwarza świat i snuje opowieść dźwiękiem. Od 9 lat gra na ulicach polskich miast, od niedawna rozpoczął pracę nad solowym albumem, który zapowiada singlem “Lone in the Dark”, razem z pierwszym fabularnym teledyskiem beatboxowym w Polsce: https://www.youtube.com/watch?v=gOfTrvftlvw

Wystąpił m. in. trzykrotnie na Sofar Sounds, a w sieci jest rozpoznawalny dzięki video, które stało się viralem: https://www.facebook.com/427683817438500/videos/480855122394123/
_____________________________________________

Bilety: 20 PLN na (przedsprzedaż) i 30 zł na bramce w dniu koncertu
Start o 21:00

Szczegóły

Data:
7 listopada 2019
Czas:
21:00 - 23:30
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
https://goout.net/pl/bilety/erith/xqlf/

Miejsce

Alternativa Club
ul. Św. Marcin 80/82
Poznan, 61-809 PL
+ Google Map