Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Decathlon Cytadela by Night #42

21 stycznia @ 20:00 - 22:15

68846 image 78397944 918587721931824 644267033092947968 o - Decathlon Cytadela by Night #42

42. bieg z cyklu Cytadela by Night! Biegamy i maszerujemy na dystansie 5 km oraz 10 km. Zawsze bezpłatnie!

Spotykamy się we wtorek 21 stycznia 2020 r., start o godzinie 20.00. Miejsce zbiórki oraz trasy znajdują się na wydarzeniu – Cytadela.

Dziękujemy za wsparcie naszej imprezy dla biegaczy od naszych partnerów – Decathlon Poznań, Decathlon Poznań Komorniki, Decathlon Swadzim, Decathlon Winogrady!

Pierwszy bieg w 2020 roku i pierwszy bieg zaliczany do nowej klasyfikacji generalnej.

Każda pomoc na wolontariacie zawsze nam się przyda! Nasze spotkania na CBN są zawsze i dla wszystkich całkowicie bezpłatne, nasze biegi organizują biegacze dla biegaczy. Jeśli masz ochotę, zawsze możesz nam pomóc w organizacji CBN, np. spisywać wyniki na mecie albo wydawać tokeny uczestnikom, albo np. przynieść coś słodkiego do jedzenia czy wodę do picia albo herbatę 😉

Proponujemy każdemu bieg lub marsz na dystansie do wyboru 5 km albo 10 km. Czekamy na każdego na mecie, nawet jeżeli pokonanie dystansu zajmuje Ci dużo czasu. Ostatni otrzymują najgłośniejsze oklaski!

Biegi są zawsze bezpłatne i z dokładnym pomiarem czasu. Na mecie jak zwykle napoje oraz być może słodki poczęstunek.

Nie trzeba się nigdzie rejestrować! Nie trzeba przynosić ani pobierać żadnych numerów startowych! Zmierzymy Wam dokładny czas biegu każdej osoby. Na mecie otrzymacie “token” z oznaczeniem zajętego miejsca na 5 km albo 10 km. Token oddajecie wolontariuszowi za metą, który spisuje dokładnie Wasze imię i nazwisko. Token jest zwrotny. I to wszystko! Nazajutrz po biegu zostają opublikowane dokładne wyniki biegu.

Nie musisz za nic płacić, rejestrować się, pobierać numerów startowych. Wystarczy przyjść przed startem, żeby wziąć udział w naszym biegu. Zalecamy jednak zarezerwowanie 15 minut na przedbiegowe rozmowy z biegaczami i wspólną integrację 😉

Po biegu szczegółowe wyniki zostaną opracowane i opublikowane na naszym profilu. Wyniki znajdą się również w enduhub oraz lidze biegowej. Prosimy nie zgłaszać wyników do enduhub – zgłosimy je po poprawieniu ewentualnych literówek i błędów.

Nasze założenia:

– zawsze bezpłatnie, a więc za darmo i wyłącznie na zasadzie wolontariatu – biegacze dla biegaczy

– dokładnie i profesjonalnie zmierzymy Wam czas biegu

– biegamy wieczorami w tygodniu – już nie jesteś uzależniony/a tylko od weekendowych startów, nie tracisz całego dnia na wzięcie udziału w zawodach

– doskonała okazja na wieczorny trening albo fajną aktywność przed snem 😉

– okazja do pościgania się – oczywiście dla chętnych

– na mecie napoje oraz coś słodkiego w miarę możliwości 😉 trafia się ptasie mleczko, ciastka, placki od uczestników, czasem grill z kiełbaskami

– miła atmosfera zawsze gratis!

Przed biegiem zostanie przeprowadzona odprawa dla debiutantów, gdzie dokładnie wytłumaczymy zasady biegu, pomiaru czasu i odpowiemy na wszystkie pytania.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!!!

Szczegóły

Data:
21 stycznia
Czas:
20:00 - 22:15
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/739790269837910

Miejsce

Cytadela by Night
Za Cytadelą
Poznan, 61-608 PL
+ Google Map