Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Bass Astral Solo Akt + Gooral | 5.12 Poznań

5 grudnia 2019 @ 18:00 - 23:00

60583 image 73325250 2643943562294507 1288587611543175168 o - Bass Astral Solo Akt + Gooral | 5.12 Poznań

Bass Astral to jeden z najbardziej nietuzinkowych producentów i kompozytorów w Polsce, który łączy delikatność muzyki instrumentalnej z szalenie taneczną elektroniką.

Na co dzień występuje w duecie Bass Astral x Igo, z którym nagrał dwie płyty. Wśród swoich największych inspiracji wymienia takich artystów jak Nicolas Jaar, Flume, Nils Frahm czy John Frusciante.

Bass Astral:
„Solowy projekt jest dla mnie pretekstem do wyrażania kolejnych warstw mojej duszy. Eksperymentów na jeszcze głębszym poziomie. Możecie spodziewać się muzyki skrajnie wrażliwej, a momentami jeszcze mocniejszej i dzikiej niż dotychczas.”

Na koncie ma wiele sukcesów, występy na największych festiwalach w kraju, poczucie balansu w życiu codziennym, żywy kontakt z kreatywnością oraz niegasnącą radość z tworzenia i występowania.

Ten intymny w formie koncert będzie okazją do usłyszenia nigdy wcześniej nie publikowanego materiału, z jego nadchodzącej, pierwszej solowej płyty: „Techno do Miłości”.

YouTube: http://bit.ly/30Alibp

___________________________________________________

Gooral to jeden z najciekawszych polskich twórców tej dekady poruszających się w obrębie elektroniki. Stworzył niepowtarzalny styl zwany Ethno Elektro. Artysta łączy muzykę klubową i elektroniczną z polską góralszczyzną od 2003 roku. Zagrał około tysiąca żywiołowych koncertów m.in. na: Opener, Woodstock, Exit, Sziget, Colours of Ostrawa, Audioriver czy Orange. Odwiedził koncertowo ponad 20 krajów m.in.: Japonię, Kanadę, Azerbejdżan i większość europejskich państw. Współtworzy również inne projekty muzyczne: Psio Crew i Górny live, czyli Gooral w odsłonie techno – podobnej

Na grudniowym koncercie artysta popromuje jego najnowszy album Ethno Elektro 2, który tej jesieni doczeka się w końcu formy fizycznej. Na koncercie artysta zaprezentuje także nową drogę wyrazu w gatunkach downtempo oriental, które go obecnie fascynują. Na scenie będzie go można usłyszeć w towarzystwie Stanisława Leszczyńskiego, który towarzyszył Gooralowi przy procesie kreacji Ethno Elektro 2.

Gooral wydał 5 albumów studyjnych i jeden DVD z Mazowszem. Stworzył muzykę do dwóch filmów, spektaklu teatralnego, kilku reklam i wydał wiele singli. Ma na koncie m.in. kultowego Machinera, nominacje do Fryderyków i nagrodę na Nowej Tradycji. Jego muzyką reklamował się m.in. Opener na swoje 10-lecie.

www.gooral.net
https://www.facebook.com/Gornyofficial/
www.facebook.com/MateuszGornyGooral

____________________________________________________

18:00 – Otwarcie bram
19:00 – Start koncertu

Szczegóły

Data:
5 grudnia 2019
Czas:
18:00 - 23:00
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
https://events.goingapp.pl/wydarzenie/2163557

Miejsce

Tama
ul. Niezłomnych 2
Poznan, 61-894 PL
+ Google Map