Września: Co się stało z Fabianem Zydorem? 10 tysięcy złotych nagrody

Fabian Zydor fot. policja
Fabian Zydor to siedemnastolatek, który zaginął 30 października 2016 roku w w miejscowości Tarnowa koło Wrześni. Policjanci podejrzewają, że został zamordowany, a ciało ukryte.

Chłopak był tego dnia na spotkaniu towarzyskim ze znajomymi u jednego z kolegów. Wyszedł z niego cały i zdrowy. Ale do swojego domu, znajdującego się kilkaset metrów dalej, już nie dotarł. I ślad po nim zaginął.

To dlatego szef wielkopolskiej policji wyznaczył nagrodę w wysokości 10 000 złotych za informacje w sprawie zaginięcia Fabiana Zydora. Policjanci z Wydziału Kryminalnego KWP w Poznaniu są przekonani, że doszło tu do zabójstwa, a ciało chłopca zostało gdzieś ukryte. Gdzie? Nie wiadomo. Jednak wiele okoliczności tej sprawy pozostaje niewyjaśnionych.

Dlatego Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu wyznaczył nagrodę w wysokości 10 000 złotych dla tego, kto przekaże informacje pomocne w tej sprawie. Każda taka osoba może skontaktować się z oficerami zajmującymi się tą sprawą pod nr tel. 572 899 555 albo osobiście w KWP Poznań ul. Kochanowskiego 2A, pokój 430. Funkcjonariusze wszystkim kontaktującym się osobom zapewniają pełną anonimowość.

KWP

 

Podziel się: