Wielkopolska: Znaleziono ciało poszukiwanej 71-latki

poszukiwania zaginionej fot. policja Kępno

Kilkudziesięciu policjantów, strażaków i członków Wielkopolskiej Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej „SIRON” z Ostrowa Wielkopolskiego szukało zaginionej 71-letniej kobiety z Siemianic. Jej ciało znaleziono w okolicach Prosny.

Przypomnijmy: 71-letnia letnia mieszkanka Siemianic wyszła z domu 2 lipca i od tego czasu nie nawiązała kontaktu z rodziną. Rodzina powiadomiła policję o zaginięciu, a ta jeszcze tego samego dnia rozpoczęła poszukiwania kobiety na terenie gminy Łęka Opatowska.

„Poszukiwania zakończyły się w dniu 4 lipca około godziny 16, gdzie w rejonie rzeki Prosna pod Kostowem odnaleziono ciało 71 – latki” – informuje kępińska policja. – „Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo- śledcza KPP Kluczbork pod nadzorem prokuratora, ponieważ to właśnie na terenie działania kluczborskiej jednostki odnaleziono ciało 71- latki”.

W poszukiwaniach oprócz policji wzięli udział strażacy PSP Kępno, OSP Siemianice, OSP Opatów oraz na prośbę kępińskiej komendy do poszukiwań włączyła się Wielkopolska Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza „SIRON” z Ostrowa Wielkopolskiego, Jednostka Ratownictwa Specjalistycznego OSP Skarbimierz oraz Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza nr 6 Komendy Miejskiej PSP w Poznaniu.

Podziel się: