Wielkopolska: Zaginęła kobieta w ciąży. Szukano jej całą noc!

policja fot. Sławek Wąchała

Tureccy policjanci przez całą noc szukali zaginionej mieszkanki Turku w zaawansowanej ciąży. Około godziny 23.00 kobieta powiedziała partnerowi, że nie wie, gdzie się znajduje i nie ma sił iść dalej. Na szczęście odnaleziono ją całą i zdrową.

Zaginięcie kobiety zgłosił jej partner. Poinformował policjantów, że ostatni raz miał z nią kontakt około godziny 23.00.
Zaginiona przekazała, że nie wie gdzie się znajduje i nie ma sił aby iść dalej” – informują tureccy policjanci. – „Po tym już nie można było nawiązać z nią kontaktu”.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Turku natychmiast rozpoczęli poszukiwania kobiety.
„W akcji brały udział wszystkie patrole, które w nocy pełniły służbę na terenie Turku. Z uwagi na realne zagrożenia dla życia i zdrowia ogłoszono alarm dla policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Turku i dalsze czynności poszukiwawcze realizowało ponad 50 policjantów” – relacjonują.

Poszukiwania trwały całą noc – bez rezultatu. Dopiero rano jedna z mieszkanek Turku przekazała policji informacje o tym, gdzie może być zaginiona.
„Kobieta została odnaleziona po godz. 8.00 na terenie Turku i przetransportowana na obserwację do szpitala” – podsumowują policjanci, dziękując mieszkańcom za pomoc w poszukiwaniach.