Wielkopolska: Kabriolet potrącił rowerzystkę i odjechał. Policja szuka świadków

fot. Sławek Wąchała (zdjęcie ilustracyjne)

Policjanci Referatu ds. Wykroczeń KMP w Kaliszu prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie potrącenia rowerzystki przez kabriolet, który odjechał z miejsca zdarzenia. Czy ktoś może pomóc?

Do wypadku doszło 5 sierpnia około godziny 9.30 w Kaliszu, na wysokości skrzyżowania ulicy Stawiszyńskiej z ulicą Szymanowskiego. Jak ustalili policjanci, kierujący kabrioletem w intensywnym niebieskim kolorze, z tablicami rejestracyjnymi w kolorze żółtym, nie zachował szczególnej ostrożności, co doprowadziło do potrącenia rowerzystki.

Policjanci zajmujący się sprawą proszą o kontakt naocznych świadków zdarzenia bądź też osoby, które przejeżdżały w tym miejscu i w tym czasie pojazdami wyposażanymi w wideorejestrator i mogą pomóc w ustaleniu numerów rejestracyjnych pojazdu uczestniczącego w zdarzeniu.

Wszelkie, istotne dla sprawy informacje można przekazywać funkcjonariuszowi prowadzącemu postępowanie – asp. Katarzynie Walczak tel. 47 77 51 475 lub 47 77 51 460 w godzinach 7:30-15:30. Istotne dla sprawy informacje można przekazywać również na adres rzecznik.kalisz@po.policja.gov.pl.

Podziel się: