Blisko 100 stoisk z najlepszą wege kuchnią, która specjalnie z okazji Wege Festiwalu zjeżdża do Poznania z całego kraju. A to tylko część atrakcji!

– Roślinna kuchnia wietnamska, meksykańska, koreańska czy indyjska zaoferuje podróż po smakach całego świata. Nie zabraknie takich dań jak kolorowych hot dogów w chrupiących bułkach z warzywnymi dodatkami, chińskich pierożków z przeróżnymi farszami, wege kebabów czy też koreańskich dań z kimchi i wiele innych pozycji. Pojawią się również pyszne desery w postaci puszystych serników, kremowych czekoladowych brownie czy też orzechowych tureckich słodkości. Jednakże szeroka oferta sprawi, że będzie to miejsce gdzie można spędzić dzień zapoznając się z produktami, które udowodnią, że bycie wege to nie tylko zmiany w sposobie żywienia. – zachęcają do przybycia organizatorzy.

Na festiwalu znajdzie się też dział między innymi dział Ekopiękno z naturalnymi kosmetykami oraz stoiska z książkami i dodatkami – idealnymi na świąteczne podarunki.

Wege Festiwal odbywa się na poznańskiej Arenie 9 i 10 lutego. Wstęp jest biletowany (kosztuje 5 złotych), ale po godz. 13 można wchodzić za darmo.

Poznań, Arena,
9-10.02,
9.02 (sobota) – 11:00-19:00,
10.02(niedziela) – 11:00-18:00,
* Wstęp biletowany od 11:00-13:00, po godzinie 13:00 wstęp bezpłatny.

 

Podziel się: