policja

Ukradł skarbonkę z datkami na zwierzęta – policja prosi o pomoc

Poznańscy policjanci poszukują mężczyzny, który jest podejrzany o kradzież skarbonki, w której były pieniądze przeznaczone na pomoc zwierzętom.

Do zdarzenia doszło 26 października br. na terenie klinki weterynaryjnej przy ulicy Naramowickiej w Poznaniu. Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć prosimy o kontakt z policjantami.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Północ prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży skarbonki z zawartością pieniędzy, w kwocie ponad tysiąca złotych. Do zdarzenia doszło 26 października br. W tym czasie, do izby weterynaryjnej przyszedł mężczyzna, który wykorzystując moment nieuwagi pracownika tego zakładu z lady poczekalni zabrał pojemnik z pieniędzmi. Jak się okazało, były to dobroczynne środki, przekazywane przez klientów kliniki na szczytne cele – pomocy zwierzętom.

Wszystkich, którzy rozpoznają publikowany wizerunek mężczyzny prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Północ. Można się zgłaszać osobiście w siedzibie jednostki przy os. Jana III Sobieskiego 115 w Poznaniu lub telefonicznie pod całodobowymi numerami telefonu 61 84 146 11 lub 997. Policja zapewnia anonimowość.

Autor: KMP

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze