Turek: Zaginął mężczyzna. Widziałeś go?

furgony patrolowe VW T6 fot. policja

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Turku poszukują zaginionego Jana Domżała. Mężczyzna ostatni raz był widziany 31 sierpnia w Koninie, w szpitalu. Podczas wizyty opuścił szpital i nie wiadomo, gdzie się znajduje.

Jak ustalili policjanci, Jan Domżał, mieszkaniec gminy Przykona, 31 sierpnia zgłosił się do szpitala w Koninie ze skierowaniem na pobyt na oddziale wewnętrznym. Stawił się tam w towarzystwie siostry około 11.30. Po kilku godzinach, w trakcie przeprowadzanych badań, mężczyzna zniknął. Jak się okazało, wyszedł ze szpitala i pojechał do Turku. Tak powiedział siostrze, która zaniepokojona zadzwoniła do niego, gdy ratownicy medyczni powiedzieli jej, że brat zniknął.

Jednak do Turku nie dotarł i do dziś nie wiadomo, gdzie jest. Gdy siostra dzwoniła do niego, podawał kolejne lokalizacje, w których się znajduje, ale nigdzie tam go nie znaleziono. Później najwidoczniej rozładował mu się telefon, bo nie można się już było do niego dodzwonić. Do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Mężczyzna ma ok. 170 cm wzrostu i jest normalnej budowy ciała, włosy krótkie jasne, siwe. W dniu zaginięcia ubrany był w jasną letnią kurtkę, szare spodnie dresowe, koszulę koloru niebieskiego, buty czarne mokasyny.

Wszyscy, którzy mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, proszeni są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Turku pod nr telefonu 47 77 37 200 albo z najbliższą jednostką policji.

 

Podziel się:

Ostatnio dodane: