niedziela, 25 lutego, 2024

Tragiczny wypadek w Wielkopolsce. Policja poszukuje świadków śmierci rowerzysty

W miejscowości Zakrzewo, nieopodal Poznania, doszło do tragicznego wypadku, w którym życie stracił 71-letni rowerzysta. Wypadek miał miejsce na ulicy Długiej przed południem.

Policja oraz służby medyczne zostały powiadomione o incydencie krótko przed godziną dwunastą. Na miejsce niezwłocznie przybyła karetka pogotowia, a personel medyczny podjął próbę reanimacji poszkodowanego mężczyzny. Niestety, mimo wysiłków ratowników, nie udało się przywrócić funkcji życiowych ofiary wypadku.

Wstępne ustalenia funkcjonariuszy wskazują, że starszy mężczyzna, podróżujący na swoim rowerze, zderzył się z tyłem zaparkowanego pojazdu. Przyczyny, które doprowadziły do tego nieszczęśliwego zdarzenia, pozostają na razie nieznane.

Rzecznik prasowy poznańskiej policji, Marta Mróz, podkreśla brak bezpośrednich świadków wypadku. Z tego względu, policjanci apelują do wszystkich, którzy mogli być obserwatorami tego tragicznego zdarzenia, o kontakt z jednostką policji w Dopiewie pod numerem telefonu 4777 132 20 lub z ogólnopolskim numerem alarmowym 112.

Policja kontynuuje dochodzenie w celu wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia. Każdy, kto dysponuje jakąkolwiek wiedzą na temat wypadku, może przyczynić się do ustalenia przyczyn tragedii i pomóc w jej wyjaśnieniu.

Źródło: epoznan
Strona głównaPoznańTragiczny wypadek w Wielkopolsce. Policja poszukuje świadków śmierci rowerzysty