piątek, 19 kwietnia, 2024

Sytuacja Warty coraz gorsza. Kolejna porażka “Zielonych”

Po bardzo słabym spotkaniu w wykonaniu Warty przegrała ona 0:3 z Rakowem Częstochowa. Sytuacja w tabeli “Zielonych” wygląda coraz gorzej.

Warta Poznań przed spotkaniem znajdowała się w końcówce tabeli i to Raków był zdecydowanym faworytem tego spotkania. Na boisku było od początku widać różnicę między oboma zespołami, która w 23′ minucie została zamieniona na bramkę. Rundic z bliska strzałem głową pokonał Lisa i wyprowadził Raków na prowadzenie.

Drugi cios “Zieloni” dostali tuż przed zejściem na przerwę. Gutkovskis fantastycznie wyszedł do prostopadłego podania i mocnym uderzeniem pokonał Lisa. Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy Raków strzelił trzeciego gola. Tym razem Niewulis wykorzystał dośrodkowanie jednego z kolegów i strzałem głową pokonał bramkarza Warty.

Piłkarze z Poznania mieli problem żeby stworzyć sobie sytuacje bramowe i gospodarze całkowicie kontrolowali spotkanie. Udało im się nawet zdobyć czwartą bramkę, ale na szczęście dla “Zielonych” Ivi Lopes był na spalonym.

Warto przegrała wysoko i całkowicie zasłużenie z Rakowem. Ich sytuacja w tabeli zaczyna wyglądać bardzo źle. Podopieczni Tworka zajmują obecnie siedemnaste miejsce w tabeli oznaczające spadek z ligi.

Strona głównaSportSytuacja Warty coraz gorsza. Kolejna porażka "Zielonych"