wtorek, 16 kwietnia, 2024

Świetny mecz Lecha. A kto był najlepszy? (OCENY PIŁKARZY)

Lech rozbił Wisłę Kraków 5:0. Mimo, że większość piłkarzy “Kolejorza” zagrało świetnie to kilku pokazało się w tym meczu z wyjątkowo dobrej strony.

Więcej o samym spotkaniu można przeczytać tutaj. Noty 1-10. 5 to nota wyjściowa.

van der Hard, Bednarek (5) – bezrobotni. Wisła nie była w stanie zweryfikować ich umiejętności.

Pereira (7) – kilka bardzo fajnych ofensywnych wejść i do tego dobre uderzenie na początku spotkania, po którym duże problemy miał Kieszek. Wyglądał zdecydowanie lepiej niż w ostatnim spotkaniu Czerwiński.

Satka i Salomon (7) – nie do przejścia w tym meczu.

Rebocha (7) – bardzo dobry mecz i do tego bramka. Barry Douglas nie może być pewny miejsca w składzie.

Karlstrom i Kvekveskiri (6) – nieco mniej widoczni na tle kolegów, ale występ poprawny.

Ba Loua (8) – widać, że ma niesamowity potencjał. Momentami nie rozumie się jeszcze z kolegami, ale już teraz wnosi bardzo dużo do gry “Kolejorza”. Po pierwszym spotkaniu zarzucano mu braki w defensywie, ale w spotkaniu z Wisłą Ba Loua pokazał, że potrafi wrócić pod własne pole karne i przerwać akcję rywali.

Amaral (10) – biegał, walczył, rozgrywał. Do tego strzelił bramkę. Świetny występ Amarala, który na boisku był wszędzie.

Kamiński (7) – dwa ładne uderzenia w pierwszej połowie na bramkę rywali (i dwa razy świetne obrony Kieszki). Kilka fajnych akcji. Dobry występ Kamińskiego.

Ishak (8) – bardzo dobre spotkanie napastnika Lecha. Dużo walki i dwie zdobyte bramki.

Pozostali zawodnicy, którzy pojawili się na boisku grali zbyt krótko żeby ich móc ocenić lub nie wyróżnili się w żaden szczególny sposób.

Strona głównaSportŚwietny mecz Lecha. A kto był najlepszy? (OCENY PIŁKARZY)