Olgierd Michalski 2

Śmierć Dominika Sikory. Poszukiwany Olgierd Michalski uciekł do Szwajcarii?

Poszukiwany przez policję w związku ze śmiercią Dominika Sikory – Olgierd Michalski, może ukrywać się w Szwajcarii.

Przypomnijmy – pod koniec stycznia znany poznański zapaśnik Dominik Sikora został pobity na Starym Rynku. Mężczyzna trafił do szpitala, ale niestety po tygodniu zmarł. Ostatnie nagranie z monitoringu pokazywało, że za zapaśnikiem idzie mężczyzna oraz dwie kobiety. Policja szybko wytypowała podejrzanego i 7 lutego opublikowała jego wizerunek.

Osobą, która według policji mogła się przyczynić do śmierci Dominika Sikory jest 42-letni Olgierd Michalski. Funkcjonariusze, którzy prowadzą śledztwo otrzymali zgodę prokuratury na opublikowanie zdjęcia podejrzanego i podanie do publicznej wiadomości jego danych personalnych. Wniosek o list gończy jest procedowany przed sądem rejonowym w Poznaniu. Otrzymanie listu gończego umożliwi policjantom prowadzenie poszukiwań także poza granicami Polski.

Poznań: Wielkopolska policja w związku ze śmiercią Dominika Sikory poszukuje Olgierda Michalskiego

Mimo, że monitoring miejski nie zarejestrował całego momentu zdarzenia, to jak się okazało, zostało ono nagrane przez jedną z kamer znajdujących się w prywatnej kamienicy. Na filmie, który wyciekł do internetu, widać jak barczysty mężczyzna uderza Dominika Sikorę, a ten upada uderzając głową w bruk. Policjanci potwierdzają, że nagranie jest autentyczne.

Według informacji, które podał TVN24, poszukiwany Olgierd Michalski prawdopodobnie obecnie przebywa w Szwajcarii. Może on tam się ukrywać u swojej dziewczyny. Jak podał portal policja już wie o takiej możliwości i obecnie weryfikuje ten trop.

5
Dodaj komentarz

avatar
ssg
ssg

Izabella pośpiesznie wykasowała swoje profile z FB, Goldenline itp. To se znalazła narzeczonego 😀 😀 😀

superduper
superduper

z tą Szwajcaria to nie jestem pewien. Kto wie czy nie siedzi w jakimś kibolskim mieszkanku. Szwajcaria ma granice, więc będzie odnotowany. Oni wszystkich sprawdzają.

Sędzia sprawiedliwy
Sędzia sprawiedliwy

Między Bogiem a prawdą, dzięki swojej ucieczce Michalski przyznał się z urzędu do winy i dzięki temu zagwarantował sobie dożywocie. Gratulacje, Panie Michalski, gratulacje. Życzę Ci, żebyś spotkał większego cwaniaka od siebie, kiedy oryginalny złoi Ci dupsko w pierdlu. A jego narzeczona to też nieźle ziółko. Przyciśnięcie ją, a na pewno wszystko wyśpiewa.