pies znaleziony przez policję fot. KPP Wągrowiec

Przywiązał psa stalową linką do drzewa. Szuka go policja

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu poszukują osoby, która przywiązała psa stalową linką do drzewa. Szczęśliwie zwierzę udało się uratować.

– Poszukujemy osoby, która w lesie w pobliżu wsi Podlesie Wysokie gm. Mieścisko, przywiązała stalową linką psa do drzewa, skazując go na okrutną i powolną śmierć – informują policjanci z Wągrowca.

Znaleziony pies to suka rasy mieszanej, przypominająca owczarka niemieckiego. Lekarz weterynarii oceniła, że około 2 miesiący temu mogła się oszczenić. Została uratowana przypadkiem, gdyż odnalazł ją spacerujący nieopodal z innym psem mężczyzna. Ten powiadomił służby. Pies był przywiązany na stalowej lince. Była na tyle krótka, że nie mógł się nawet położyć. Stan suczki wskazywał na jej duże wycieńczenie, była wychudzona i odwodniona.

– Uwolniliśmy zwierzę. Sunia znalazła schronienie u pracowników Fundacji dla Zwierząt #Bahati i umieszczona w ich ośrodku w Skórzewie – tłumaczą policjanci. – Teraz poszukujemy jej oprawcy. Osoby, które wiedzą, kim mógł być właściciel psa, kto mógł mieć takiego psa u siebie a pod koniec sierpnia zniknął, prosimy o kontakt telefoniczny z dyżurnym naszej jednostki tel. 672681210 Będziemy sprawdzać każdy sygnał, zapewniamy anonimowość.

Źródło: KPP Wągrowiec

Daj znać innym

18
Dodaj komentarz

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
Dominik Małkowski
Gość
Dominik Małkowski

Takiemu „człowiekowi”powinni zrobić to samo,przywiązać stalową linką do drzewa i zostawić.

Lidia Kostuj
Gość
Lidia Kostuj

Właściciela też bym do drzewa przywiązala .Potwór nie człowiek 🙁

Paweł Wasciński
Gość
Paweł Wasciński

To nie człowiek to gad!!!!

Maria Stasikowska
Gość
Maria Stasikowska

Masakra!!!!!!!!

Kamila Przysiecka
Gość
Kamila Przysiecka

Nawet zwierzęta takiej krzywdy nie robią. Człowiek to też nie jest, bo od zarania dziejów prawdziwy człowiek współpracuje ze zwierzętami. To mutant.

Xavier
Gość
Xavier

Mutantow prosze w to nie mieszac X-Meni ratuja swiat

Małgorzata Jasińska
Gość
Małgorzata Jasińska

Brak mi słów.😢😢 Jakim trzeba być.zwyrodnialcem żeby coś takiego zrobić. Przecież można oddać psa do SCHRONISKA bez żadnych opłat i konsekwencji.Ten człowiek to zwyrodnialec. Mam nadzieję że będzie ukarany karą bezwzględnego więzienia.😡

Jacek Prószyński
Gość
Jacek Prószyński

Małgorzata Jasińska po co kogos w więzieniu utrzymywac i liczyc na marna resocjalizacje?

Małgorzata Jasińska
Gość
Małgorzata Jasińska

Jacek Prószyński Idąc tym tokiem myślenia po co wogóle karać złoczyńców.?? Puścić wszystko na żywioł zostaną najsilniejsi i bogaci.

Ania Braggo
Gość
Ania Braggo

Potwór! Mam w domu cudowną suczkę owczarka niemieckiego, staruszkę już, której życie poprzedni właściciel zamienił w piekło. Biedna, kiedy ją 4 lata temu zabraliśmy że schroniska nawet nie szczekała. Że strachu przypadała do ziemi, do dziś boi się wielu rzeczy. Nie umiem sobie wyobrazić, kim trzeba być, żeby zrobić coś takiego.

Kara Śmierci
Gość
Kara Śmierci

Do mrowiska śmiecia wjebać i by był spokój.

blindjustce
Gość
blindjustce

wymierzę sprawiedliwość temu gnojowi ,, pro bono” – wszyscy zaoszczędzą …. – tylko publiczny lincz oduczy takich typów podobnych zapędów ….

noszkurła
Gość
noszkurła

może przeglądasz internety śmieciu – teraz ty jesteś poszukiwany i jestem pewien , że już niedługo …..

mordek
Gość
mordek

szukać, szukać typa ….

Krystyna Suwiczak
Gość
Krystyna Suwiczak

Przywiązać gada- niech zdycha w mękach !!!!!!!!!

Anna Maria Kwiecińska
Gość
Anna Maria Kwiecińska

Serce pęka, ile w ludziach jest okrucieństwa 😓

obrońca
Gość
obrońca

Boże….

Ministrant
Gość
Ministrant

Do “człowieka” ,który to zrobił! Oddaj się dobrowolnie policji Tak będzie dla Ciebie lepiej bo gdy my Cię znajdziemy…zrobimy ci to samo.